נמצאו 11 תוצאות עבור חיפוש התג : מטפלת ברפואה משולבת

אסנת שטיינברג - מטפלת ברפואה משולבת

 ברכת השפע  אני מבורך בשפע אין סופי שפע הוא מצב קיומי עלי אדמות כל שערי השפע ביקום פתוחים וזורמים בתוכי השפע ביקום עוטף אותי, ואת כל... (קרא עוד...)

אסנת שטיינברג - מטפלת ברפואה משולבת

      אסנת שטיינברג פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 34 שנים בוגרת מכון ווינגייט במגמת פיזיותרפיה.בעלת תואר שני בפיזיותרפיה ב-TWU טקסס/ארה"ב.ביוסטון/טקסס ניהלתי מחלקות שיקום בשני בתי חולים כלליים כ-7 שנים.13... (קרא עוד...)

קרדיולוגיה וניתוחי חזה

לחולים קרדיולוגים ולמחלימים מניתוחי בית חזה אני מטפלת במגוון מצבים:  מצבים ללא ניתוח  אריטמיה והפרעות קצב שונות  מצבי לחץ דם שונים  עווית שרירית בעורקי הלב  נוקשות תנועת הלב בבית החזה  תעוקת... (קרא עוד...)

תקשורים העידן החדש

    השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזי   השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזיבליווי המלאך חסדיאל והשכינה 15.4.2014 מתוך שנת חלום ער,בחלום אני סורקת את גופי הנשמה האלוהית... (קרא עוד...)

הדרכה להתמרת ה - DNA

    תקשור 31.7.05 שיחה עם קריסטל הריפוי תקשור 31/7/2005 שיחה עם קריסטל הריפוי הגלקטי שלי. יהוה – בגוף חי – היום התבוננתי בך וראיתי שאתה יוצר צורות אור של גיאומטריה קדושה סביב גופי האור שלי... (קרא עוד...)

שימוש ביסודות הבריאה לריפוי - דרכים לריפוי באנרגיות גבוהות

  תקשור 9/9/2005 המלאך גבריאל   תקשור 9/9/2005 המלאך גבריאל   המלאך גבריאל – אורות הבריאה, אורות גן העדן וחיבור לשמש הבריאה   - המלאך גבריאל, נתת לי כלי חדש, שטיפת 12 אורות הבריאה.   כן, נכון.... (קרא עוד...)

עזרה והדרכה אישית

  תיקשור 2/11/13 - גוף הכאב של האגו - המסכה ההיסטורית שעל הנשמה   גוף הכאב של האגו - המסכה ההיסטורית שעל הנשמה בליווי המלאכים חסדיאל, גבריאל, מטטרון,הבורא  ולוחמי האור העליונים של הבורא... (קרא עוד...)

הדרכה מאת כלי הריפוי היקומיים - הדרכה

  תקשור 20/8/2005 טיהור גופי האור עם כלים קוסמיים תקשור 20/8/2005 טיהור גופי האור עם כלים קוסמיים המלאך גבריאל     - אני עדיין בתבניות פינוי של הרובד הרוחני האחרון בגופי האור הארציים. יש חולשה, כאבי... (קרא עוד...)

תיקשורים טיפול בנשמה האלוהית

  17.2.13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי יום א' 17-2-13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי, ממתין להשמדתו המלאה,לאחר שכבר התכלו נשרפו והושמדו ששת הספרים האחרים, כולל הקליפות שעל הרבדים... (קרא עוד...)

הדרכת המלאכים על מבנה גופי הנשמה - הדרכה

  תקשור מהמלאך אוריאל והבורא הראשוני תקשור מהמלאך אוריאל והבורא הראשוני. 12 רובדי הנשמה האלוהית וריפויה   - המלאך אוריאל, זה כבר כמה שבועות שאני ממש חשה חוסר מוטיבציה לכתוב ולעשות את עבודת... (קרא עוד...)

טיפים אנרגטים

  001. נפילות אנרגיה מה זה: כולנו חווים מדי פעם נפילת אנרגיה, עייפות, חולשה ותשישות.לרוב זה קורה מהפרעה בזרימה של האור במערכת הרוחנית. אבל כשזה קורה לנו באמצע היום, אחרי שיחות עם אנשים, פגישות, אחרי... (קרא עוד...)


     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב