נמצאו 14 תוצאות עבור חיפוש התג : הדרכה להתמרה

הדרכה להתמרת ה - DNA

    תקשור 31.7.05 שיחה עם קריסטל הריפוי תקשור 31/7/2005 שיחה עם קריסטל הריפוי הגלקטי שלי. יהוה – בגוף חי – היום התבוננתי בך וראיתי שאתה יוצר צורות אור של גיאומטריה קדושה סביב גופי האור שלי... (קרא עוד...)

הדרכה לריפוי והתמרה - הדרכה

    תקשור 7/10/05 מהמלאך רפאל – פדיון חלק נשמה תקשור 7/10/05 מהמלאך רפאל – פדיון חלק נשמה     זהו תיקון פדיון של חלק נשמה. במצב של אבדן חלק נשמה גדול מאד מגלגול אחר בעבר הרחוק. אמרי את תפילת... (קרא עוד...)

עזרה והדרכה אישית

  תיקשור 2/11/13 - גוף הכאב של האגו - המסכה ההיסטורית שעל הנשמה   גוף הכאב של האגו - המסכה ההיסטורית שעל הנשמה בליווי המלאכים חסדיאל, גבריאל, מטטרון,הבורא  ולוחמי האור העליונים של הבורא... (קרא עוד...)

הדרכת המלאכים על מבנה גופי הנשמה - הדרכה

  תקשור מהמלאך אוריאל והבורא הראשוני תקשור מהמלאך אוריאל והבורא הראשוני. 12 רובדי הנשמה האלוהית וריפויה   - המלאך אוריאל, זה כבר כמה שבועות שאני ממש חשה חוסר מוטיבציה לכתוב ולעשות את עבודת... (קרא עוד...)

הדרכה מאת כלי הריפוי היקומיים - הדרכה

  תקשור 20/8/2005 טיהור גופי האור עם כלים קוסמיים תקשור 20/8/2005 טיהור גופי האור עם כלים קוסמיים המלאך גבריאל     - אני עדיין בתבניות פינוי של הרובד הרוחני האחרון בגופי האור הארציים. יש חולשה, כאבי... (קרא עוד...)

תיקשורים טיפול בנשמה האלוהית

  17.2.13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי יום א' 17-2-13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי, ממתין להשמדתו המלאה,לאחר שכבר התכלו נשרפו והושמדו ששת הספרים האחרים, כולל הקליפות שעל הרבדים... (קרא עוד...)

התמרת כדור הארץ והאנושות - התמרה

  תקשור 5/8/2005 המלאך מיכאל תקשור 5/8/2005 המלאך מיכאל   אני מפנה תכנים של עליבות גא 7 בזבוז גא 9. אתה אומר לי שיש דרך יותר מהירה מהקונסגרציה לפנות תכנים כאלו הרוויים ברקמות. או, כן בוודאי. התחברי... (קרא עוד...)

שימוש ביסודות הבריאה לריפוי - דרכים לריפוי באנרגיות גבוהות

  תקשור 9/9/2005 המלאך גבריאל   תקשור 9/9/2005 המלאך גבריאל   המלאך גבריאל – אורות הבריאה, אורות גן העדן וחיבור לשמש הבריאה   - המלאך גבריאל, נתת לי כלי חדש, שטיפת 12 אורות הבריאה.   כן, נכון.... (קרא עוד...)

תקשורים העידן החדש

    השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזי   השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזיבליווי המלאך חסדיאל והשכינה 15.4.2014 מתוך שנת חלום ער,בחלום אני סורקת את גופי הנשמה האלוהית... (קרא עוד...)

שיקום אנרגטי שלב 1

זו הזמנה אישית עבורך להשתתף בקורס שיקום אנרגטי שלב - א. זהו קורס מיוחד במינו לריפוי, גדילה צמיחה התעצמות והרחבת ידע אדירה מסוגה. קורס שיקום אנרגטי זה נבנה במיוחד לאילו הרוצים ידע מסודר ומאורגן ,הבנה עמוקה בנושא ריפוי... (קרא עוד...)

פלאי המעבר לעידן החדש מפגשי לימוד תקשור והעצמה

שלום לכולכם "העידן החדש" היא המילה לוהטת בעשורים האחרונים, במיוחד באוכלוסיה של המודעים לעצמם ולרוחניות. רבים מכם הביעו בקשה לחידוש המפגשים החודשיים להתפתחות וקידום אנרגטי ורוחני. לרבים יש צורך להמשך הקשר והרצף... (קרא עוד...)

טיפול לחולי סרטן על ידי שיקום מבני ואוסטיאופתי

בשלב הטרום ניתוחי:  טיפול לחיזוק המערכות כולל מערכת החיסון ופינוי הרעלים (כבד ,טחול,כליות ולימפה)  הורדת מתחים, פחדים וחרדות מהגוף  טיפול אוסטאופטי ושיקום מבני רב מערכתי   בשלב שלאחר הניתוח: הטיפול מותאם... (קרא עוד...)

הגנות רוחניות גבוהות - תקשורים 2010

    חותם אור האבות חותם אור האבות מאת : מטטרון והבורא  23-3-2010   חותם אור האבות-הוא חותם להגנה אלוהית גבוהה שקיבלו אבות האומה מהבורא ישירות כדי שיוכלו להתנהל גם בסביבה עוינת בבטחה... (קרא עוד...)

טיפים אנרגטים

  001. נפילות אנרגיה מה זה: כולנו חווים מדי פעם נפילת אנרגיה, עייפות, חולשה ותשישות.לרוב זה קורה מהפרעה בזרימה של האור במערכת הרוחנית. אבל כשזה קורה לנו באמצע היום, אחרי שיחות עם אנשים, פגישות, אחרי... (קרא עוד...)


     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב