נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : אסנת שטיינברג

אסנת שטיינברג - מטפלת ברפואה משולבת

      אסנת שטיינברג פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 34 שנים בוגרת מכון ווינגייט במגמת פיזיותרפיה.בעלת תואר שני בפיזיותרפיה ב-TWU טקסס/ארה"ב.ביוסטון/טקסס ניהלתי מחלקות שיקום בשני בתי חולים כלליים כ-7 שנים.13... (קרא עוד...)

אסנת שטיינברג - מטפלת ברפואה משולבת

 ברכת השפע  אני מבורך בשפע אין סופי שפע הוא מצב קיומי עלי אדמות כל שערי השפע ביקום פתוחים וזורמים בתוכי השפע ביקום עוטף אותי, ואת כל... (קרא עוד...)

סדנאות בהנחיית אסנת שטיינברג

  מבנה הסדנא להעצמה:  הכרות קצרה  הרצאה על נושאי הסדנא  יצירת תכנים אישים לעיבוד במדיטציה  שאלות ותשובות  הפסקה  מדיטציה מונחית אקטיבית וטיפולית של המשתתפים  טיפול כולל לכל המשתתפים על ידי... (קרא עוד...)

מתכונת ל- 4 שעות בכל נושא

   מדיטציה בפירמידת הריפוי  יצירת חזון אישי  הטמעת 12 סלילי ה-DNA  התא האלוהי המושלם  תיקון פחדי ליבה  שחרור אחיזה במערכות יחסים  12 שיעורי חיים הראשיים ותיקונם  הרצאה ומדיטציה על "אנא... (קרא עוד...)

מגוון שיטות הטיפול

שיטות טיפול בהן אני משתמשת ליצירת שילוב ייחודי ויוצא דופן במיוחד המגשר בין טיפולי המדע הרפואי ובין הרפואה המשלימה בדרכים יעילות מאודומתקדמות. כמו כן אני מלמדת פיתוח מודעות עצמית וטיפול עצמי, עם העצמת יכולות בטווח... (קרא עוד...)

שיקום אנרגטי שלב 3

מס שעות לימוד 60 הינכם מוזמנים לקורס המשך- לשיקום אנרגטי שלישי. המכין את המטפל לתפקוד וריפוי ברמות רוחניות גבוהות של הנשמה – עולם האצילות ,עולם אדם קדמון, ועולמות אור אין- סוף. תיאור הקורס הקורס שיקום אנרגטי השלישי,... (קרא עוד...)

5 מתנות לחיים במודעות אנרגטית גבוהה

קורס ייחודי ואדיר מרגש ונותן כלים ליישום עוצמתי מיידי.מתאים לכל אדם לתחזוקה אישית אנרגטית בחיי היום יום.מאפשר ומזרז מימוש יעדים, גלאי אמת לכל תחום בחיים ובעסקים.לכל אלה שנמצאים בתהליך אימון ושינוי שרוצים קידום בכל תחום... (קרא עוד...)

הדרכה להתמרת ה - DNA

    תקשור 31.7.05 שיחה עם קריסטל הריפוי תקשור 31/7/2005 שיחה עם קריסטל הריפוי הגלקטי שלי. יהוה – בגוף חי – היום התבוננתי בך וראיתי שאתה יוצר צורות אור של גיאומטריה קדושה סביב גופי האור שלי... (קרא עוד...)

תיקשורים טיפול בנשמה האלוהית

  17.2.13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי יום א' 17-2-13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי, ממתין להשמדתו המלאה,לאחר שכבר התכלו נשרפו והושמדו ששת הספרים האחרים, כולל הקליפות שעל הרבדים... (קרא עוד...)

טיפים אנרגטים

  001. נפילות אנרגיה מה זה: כולנו חווים מדי פעם נפילת אנרגיה, עייפות, חולשה ותשישות.לרוב זה קורה מהפרעה בזרימה של האור במערכת הרוחנית. אבל כשזה קורה לנו באמצע היום, אחרי שיחות עם אנשים, פגישות, אחרי... (קרא עוד...)

תקשורים

  תקשור 10-1-2011 ברכות השחר 10-1-2011 ברכות השחר- קוד לשחרור אלוהי של מזיקים לפינוי הפרעות אנרגטיות וישויות בכל העולמות מאת המלאך מטטרון והמלאך כתריאל   זהראל יקרה אהובה ואלוהית אני נותן לך את... (קרא עוד...)

שיקום אנרגטי

זוהי שיטת טיפול אנרגטית המתייחסת לכל המערכת הפיזית והרוחנית כיחידה תפקודית אחת. בשיקום אנרגטי המטפל מזהה את כל המערכות האנרגטיות של האדם בכל הרבדים הקיימים לפי מבנה תיפקודם והשפעתם על מערכות הגוף הפיזי ועל ההתנהגות... (קרא עוד...)

שיעורי החיים שלנו

  אלו שיעורי החיים הסתגלות - לשינויים בנוחות שלמות - עם עצמך נדיבות – כלפיך וכלפי העולם תקשורת - מהלב קבלה עצמית - וקבלת החיים בקלות יצירתיות - ביטוי לכוח הפנימי הגדרה עצמית-ביטוי הייחודיות דרך גבולות יושרה... (קרא עוד...)

שחרור רקמות חיבור

שחרור רקמות חיבור Myofascial Release - הינה טכניקה ידנית עדינה המכוונת להשפעה על רקמות חיבור ורקמות רכות לשחרור תבניות של תגובה לטראומה. המטפל מפעיל לחץ עדין בשלושה כוונים שונים בו זמנית על הרקמה ויוצר שינויים פיזיולוגיים... (קרא עוד...)

קורס לתקשור גבוה

  הגדרת תקשורת רוחנית  מה זה תקשור, איך נוצר תקשור , למה צריך תקשור,  מה מאפשר תקשור, מה צריך אדם כדי שיוכל לתקשר,  צורות תקשור שונות, עם מי מתקשרים, מה מטרות התקשור,  מה האתיקה למתן מידע מתוקשר.  החושים... (קרא עוד...)

טיפול ידני באיברים פנימיים

טיפול ידני באיברים פנימיים (Visceral Manipulation ) היא אחת משיטות הטיפול הידני בקבוצת הטיפולים האוסטיופטיים. היא פותחה והועברה על ידי ד"ר ג'אן-פייר באראל מצרפת ונמצאת בשימוש נרחב בעיקר בארה"ב ובאירופה. עקרון הטיפול זהה בבסיסו... (קרא עוד...)

טיפול אורתופדי מיועד למגוון חולים

 לסובלים מכאבים כרוניים של קשיי יציבה – על ידי איזון מפרקים והורדת עומס מכני מהרקמות התומכות, הפחתת הגירוי והשחיקה של הסחוסים והרצועות, איזון מתח השרירים המפעילים את המערכת.  לסובלים מפציעות במפרקים ובמצב שאחרי... (קרא עוד...)

אוסטאופתיה

שיטת טיפול רפואית הנחשבת לחלק מהרפואה המערבית הקונבנציונאלית במאתיים השנים האחרונות. היא משלבת רפואה מניפולטיבית ידנית עדינה, מכנית במערכת השלד, המפרקים, השרירים, הגידים וכן גם במערכת העצבים והאיברים... (קרא עוד...)

תקשורים העידן החדש

    השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזי   השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזיבליווי המלאך חסדיאל והשכינה 15.4.2014 מתוך שנת חלום ער,בחלום אני סורקת את גופי הנשמה האלוהית... (קרא עוד...)

הדרכה לריפוי והתמרה - הדרכה

    תקשור 7/10/05 מהמלאך רפאל – פדיון חלק נשמה תקשור 7/10/05 מהמלאך רפאל – פדיון חלק נשמה     זהו תיקון פדיון של חלק נשמה. במצב של אבדן חלק נשמה גדול מאד מגלגול אחר בעבר הרחוק. אמרי את תפילת... (קרא עוד...)


     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב