נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : אבחון אנרגטי

שיקום אנרגטי

זוהי שיטת טיפול אנרגטית המתייחסת לכל המערכת הפיזית והרוחנית כיחידה תפקודית אחת. בשיקום אנרגטי המטפל מזהה את כל המערכות האנרגטיות של האדם בכל הרבדים הקיימים לפי מבנה תיפקודם והשפעתם על מערכות הגוף הפיזי ועל ההתנהגות... (קרא עוד...)

שיקום אנרגטי שלב 3

מס שעות לימוד 60 הינכם מוזמנים לקורס המשך- לשיקום אנרגטי שלישי. המכין את המטפל לתפקוד וריפוי ברמות רוחניות גבוהות של הנשמה – עולם האצילות ,עולם אדם קדמון, ועולמות אור אין- סוף. תיאור הקורס הקורס שיקום אנרגטי השלישי,... (קרא עוד...)

5 מתנות לחיים במודעות אנרגטית גבוהה

קורס ייחודי ואדיר מרגש ונותן כלים ליישום עוצמתי מיידי.מתאים לכל אדם לתחזוקה אישית אנרגטית בחיי היום יום.מאפשר ומזרז מימוש יעדים, גלאי אמת לכל תחום בחיים ובעסקים.לכל אלה שנמצאים בתהליך אימון ושינוי שרוצים קידום בכל תחום... (קרא עוד...)

טיפים אנרגטים

  001. נפילות אנרגיה מה זה: כולנו חווים מדי פעם נפילת אנרגיה, עייפות, חולשה ותשישות.לרוב זה קורה מהפרעה בזרימה של האור במערכת הרוחנית. אבל כשזה קורה לנו באמצע היום, אחרי שיחות עם אנשים, פגישות, אחרי... (קרא עוד...)

מגוון שיטות הטיפול

שיטות טיפול בהן אני משתמשת ליצירת שילוב ייחודי ויוצא דופן במיוחד המגשר בין טיפולי המדע הרפואי ובין הרפואה המשלימה בדרכים יעילות מאודומתקדמות. כמו כן אני מלמדת פיתוח מודעות עצמית וטיפול עצמי, עם העצמת יכולות בטווח... (קרא עוד...)

האם סדנאות השיקום האנרגטי מתאימות לך?

האם אתה מוצא עצמך חוזר על אותן תבניות בלתי רצויות שוב ושוב?ומחפש דרך מהירה ומדויקת לשחררן? האם יש לך צורך בכלים מתמירי חיים, קלים מהירים ויעילים, כדי לצאת לדרכך ויעודך בחיים? האם אתה זקוק לכלים למציאת האמת האישית... (קרא עוד...)

אסנת שטיינברג - מטפלת ברפואה משולבת

 ברכת השפע  אני מבורך בשפע אין סופי שפע הוא מצב קיומי עלי אדמות כל שערי השפע ביקום פתוחים וזורמים בתוכי השפע ביקום עוטף אותי, ואת כל... (קרא עוד...)

תקשורים

  תקשור 10-1-2011 ברכות השחר 10-1-2011 ברכות השחר- קוד לשחרור אלוהי של מזיקים לפינוי הפרעות אנרגטיות וישויות בכל העולמות מאת המלאך מטטרון והמלאך כתריאל   זהראל יקרה אהובה ואלוהית אני נותן לך את... (קרא עוד...)

תקשורים העידן החדש

    השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזי   השפעת התכנים בנשמה האלוהית על בריאות הגוף הפיזיבליווי המלאך חסדיאל והשכינה 15.4.2014 מתוך שנת חלום ער,בחלום אני סורקת את גופי הנשמה האלוהית... (קרא עוד...)

הדרכה להתמרת ה - DNA

    תקשור 31.7.05 שיחה עם קריסטל הריפוי תקשור 31/7/2005 שיחה עם קריסטל הריפוי הגלקטי שלי. יהוה – בגוף חי – היום התבוננתי בך וראיתי שאתה יוצר צורות אור של גיאומטריה קדושה סביב גופי האור שלי... (קרא עוד...)

שיעורי החיים שלנו

  אלו שיעורי החיים הסתגלות - לשינויים בנוחות שלמות - עם עצמך נדיבות – כלפיך וכלפי העולם תקשורת - מהלב קבלה עצמית - וקבלת החיים בקלות יצירתיות - ביטוי לכוח הפנימי הגדרה עצמית-ביטוי הייחודיות דרך גבולות יושרה... (קרא עוד...)

שימוש ביסודות הבריאה לריפוי - דרכים לריפוי באנרגיות גבוהות

  תקשור 9/9/2005 המלאך גבריאל   תקשור 9/9/2005 המלאך גבריאל   המלאך גבריאל – אורות הבריאה, אורות גן העדן וחיבור לשמש הבריאה   - המלאך גבריאל, נתת לי כלי חדש, שטיפת 12 אורות הבריאה.   כן, נכון.... (קרא עוד...)

קורס לתקשור גבוה

  הגדרת תקשורת רוחנית  מה זה תקשור, איך נוצר תקשור , למה צריך תקשור,  מה מאפשר תקשור, מה צריך אדם כדי שיוכל לתקשר,  צורות תקשור שונות, עם מי מתקשרים, מה מטרות התקשור,  מה האתיקה למתן מידע מתוקשר.  החושים... (קרא עוד...)

פלאי המעבר לעידן החדש מפגשי לימוד תקשור והעצמה

שלום לכולכם "העידן החדש" היא המילה לוהטת בעשורים האחרונים, במיוחד באוכלוסיה של המודעים לעצמם ולרוחניות. רבים מכם הביעו בקשה לחידוש המפגשים החודשיים להתפתחות וקידום אנרגטי ורוחני. לרבים יש צורך להמשך הקשר והרצף... (קרא עוד...)

תיקשורים טיפול בנשמה האלוהית

  17.2.13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי יום א' 17-2-13 ספר החיים השני שנותר משבעת ספרי החיים שלי, ממתין להשמדתו המלאה,לאחר שכבר התכלו נשרפו והושמדו ששת הספרים האחרים, כולל הקליפות שעל הרבדים... (קרא עוד...)

התמרת כדור הארץ והאנושות - התמרה

  תקשור 5/8/2005 המלאך מיכאל תקשור 5/8/2005 המלאך מיכאל   אני מפנה תכנים של עליבות גא 7 בזבוז גא 9. אתה אומר לי שיש דרך יותר מהירה מהקונסגרציה לפנות תכנים כאלו הרוויים ברקמות. או, כן בוודאי. התחברי... (קרא עוד...)

חשיבות הכנת הגוף ללידה ולחיים אחריה

  חשיבות הכנת הגוף בתקופת ההיריון לתהליך לידה תקינה ובריאה היא עצומה. כל אישה יודעת איך גופה מרגיש ומה מצב בריאותה בחיי היום יום אך ההיריון  הכול משתנה . לכן כל מערכות הגוף זקוקות לאיזון ותחזוקה עד ללידה וכן... (קרא עוד...)

הדרכת המלאכים על מבנה גופי הנשמה - הדרכה

  תקשור מהמלאך אוריאל והבורא הראשוני תקשור מהמלאך אוריאל והבורא הראשוני. 12 רובדי הנשמה האלוהית וריפויה   - המלאך אוריאל, זה כבר כמה שבועות שאני ממש חשה חוסר מוטיבציה לכתוב ולעשות את עבודת... (קרא עוד...)

הדרכה לריפוי והתמרה - הדרכה

    תקשור 7/10/05 מהמלאך רפאל – פדיון חלק נשמה תקשור 7/10/05 מהמלאך רפאל – פדיון חלק נשמה     זהו תיקון פדיון של חלק נשמה. במצב של אבדן חלק נשמה גדול מאד מגלגול אחר בעבר הרחוק. אמרי את תפילת... (קרא עוד...)

אסנת שטיינברג - מטפלת ברפואה משולבת

      אסנת שטיינברג פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 34 שנים בוגרת מכון ווינגייט במגמת פיזיותרפיה.בעלת תואר שני בפיזיותרפיה ב-TWU טקסס/ארה"ב.ביוסטון/טקסס ניהלתי מחלקות שיקום בשני בתי חולים כלליים כ-7 שנים.13... (קרא עוד...)


     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב