טיפים אנרגטים

001. נפילות אנרגיה  001. נפילות אנרגיה

מה זה: כולנו חווים מדי פעם נפילת אנרגיה, עייפות, חולשה ותשישות.לרוב זה קורה מהפרעה בזרימה של האור במערכת הרוחנית. אבל כשזה קורה לנו באמצע היום, אחרי שיחות עם אנשים, פגישות, אחרי טיפולים, זו אינדיקציה שמשהו לא תקין.

איך זה קורה: במצבי מתח חרדה טראומה התפרצויות ועומס יתר, נוצר נתק בחלקים של צינור האור הרוחני, בשל כך יש קריסת שדה האנרגיה. מצב כזה גם קורה כשאנשים שולחים ערוצים לחיבור ותמיכה או לשאיבה והטענה עצמית מכם,או נשענים עליכם, וזה יוצר תחושת כבדות ועייפות.עומסים רגשיים או מחשבתים שלך או של אחרים עמך גם כן יוצרים תופעות דומות.

טיפים: הטיפול העצמי הכי יעיל ומומלץ,הוא לבצע חיבור מודע לבורא,למקור החיים הכוח השפע והריפוי.חיבור לבורא הכי מהיר וקל קורה כשמצהירים "שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד ,ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד",כשלוש פעמים ברצף.זה מפעיל קוד רוחני חזק ביותר המחבר מיידית את האדם למקור האור העליון של הבורא.נושמים אור החיים מהבורא כשלוש פעמים בנשימות עמוקות,מבקשים זימון עזרה של מלאכי האור לתיקון, הצהרת הוראת פינוי לכל אנרגיה זרה במרחב הפנימי והחיצוני.אתם בעלי זכות לשלמות ואוטונומיה במרחב האישי שלכם.

002. הצפות רגשיות לא מובנות  002. הצפות רגשיות לא מובנות

מה זה: לפעמים אנחנו מוצאים עצמנו עם הצפה רגשית לא צפויה, עם התפרצויות תגובתיות שמפתיעות אותנו בעוצמתן, קושי לשלוט על טון הדיבור הרגוע,תעוקה ולחץ בחזה בבטן בחלקי גוף שונים או בראש,בכי או כעס ממקור לא ידוע, וחוסר בסובלנות, סבלנות עצבנות ואבדן רוגע פנימי.

איך זה קורה:ישנן מספר סיבות להמצאותינו במצב כזה.

א. הזדהות עם אנשים קרובים המאפשרת ספיגה רבה של הרגשות והתכנים מהם מבלי לפנותם מעצמינו.זה כולל גם מעבר ישויות עם אנרגיות פוגעות,עם תדרים נמוכים ממקור רגשי, מנטאלי או רוחני.

ב. כשאנו בתהליך התפתחות המודעות ביודעין או שלא ביודעין,תכני עבר מהילדות או תקופות קשות, צפים ועולים להם כתגובה לנסיבות סביבתיות או במערכות יחסים.

ג. כאשר מטענים מגלגולי העבר צפים ועולים בנו, מתוך בחירת הנשמה הגבוהה שלנו, כחלק מתהליך ההתעוררות הרוחנית,ומתוך צורך הנשמה לשחרור עומסים עתיקים, ישנה חוויה זהה למה שקרה בעבר אך ללא קשר ברור לאירוע בהווה שיכול ליצור רגשות כאלו.

ד. עם המעבר לעידן החדש, תדרי הבריאה והיקום בו אנו מצויים, עולים בקצב מהיר ביותר, מעלים ומשנים את האנרגיה בכדור הארץ, במערכת הרוחנית שלנו ובגוף כאחד.כל התכנים שאינם בשוויון תדרים עם התקדמות זו ,דינם להתפנות ולהתפוגג. חווית ההצפה הינה חלק מתהליך התפוגגות זה, והפינוי יכול להיות מהיר וקל ביותר, ללא סבל ומאמץ.

טיפים: הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לשחרור עומסים רגשיים אלו היא הטיפול העצמי בשיקום אנרגטי. הכי יעיל ומומלץ,הוא לבצע חיבור מודע לבורא,למקור החיים הכוח השפע והריפוי.חיבור לבורא הכי מהיר וקל קורה כשמצהירים "שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד ,ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד",כשלוש פעמים ברצף.

נושמים אור החיים מהבורא, בנשימות עמוקות,מתמלאים באור אלוהי.מבקשים בזימון עזרה של מלאכי האור לתיקון.הצהירו בהוראה והצהרת פינוי לכל אנרגיה זרה במרחב הפנימי והחיצוני שלכם לצאת אל הבורא.אתם בעלי זכות לשלמות ואוטונומיה במרחב האישי שלכם.

הצהירו: "אני, ואת שמכם----- משחרר/ת מוותר/ת מרפה, את כל הרגשות והתכנים האלו, ומבקש מהנשמה האלוהית שלי מהבורא ומכל העזרה הרוחנית שלי, לפנות הכול,עכשיו ולתמיד לטוב, מיציתי".הבורא והמלאכים נמצאים בכל מקום, לעזרתכם ולבקשתכם עם הרצון והבחירה החופשית.
003. תחושות גוף מוזרות וכאבים נודדים  003. תחושות גוף מוזרות וכאבים נודדים

מה זה: לכולנו לפעמים ישנן תחושות שונות בגוף, כמו כובד אזורי או כללי, נוקשות, לחץ נקודתי או אזורי,גודש, נמלולים, זרמים, גירודים, מיסוך,אטימות, העדר תחושה זמני, דקירות ,גלי חום, גלי קור או קור עמוק בעצמות ,וכאבים נודדים מאזור לאזור ללא סיבה הנראית לעין. כל אלו הן חוויות של אירועים או תהליכים, החלים במערכת האנרגטית הפנימית או החיצונית של הנפש, הרוח, והנשמה.

איך זה קורה: יש לנו גוף ויש לנו מערכת אנרגטית פנימית והיקפית.כל רובד אנרגטי או רוחני בכל המערכות הרוחניות שלנו, מחובר דרך צינור האור המרכזי לכל תאי הגוף, ודרך המוח ,מערכת חוט השדרה, וכל העצבים ההיקפיים לתודעת התחושה בגוף הפיזי .בכך מתאפשרת תחושה אנרגטית ופיזית גם יחד.לרובינו אין ידע מה אנחנו באמת מרגישים,משהו מהאנרגיה או מהגוף. אנחנו מניחים שהתחושה היא פיזית, אבל לא תמיד כך הוא המצב. איך אפשר לדעת מה מקור התחושה?

כשטיפול פיזי ,כימי,תזונתי ותרופתי לא משנה את התחושה, או את המצב, סביר להניח שהמקור לתחושה הוא אנרגטי או רוחני, והטיפול שישנה את החוויה צריך גם הוא להיות כזה.

 

טיפים: השיקום האנרגטי למבנה ולתפקוד של הגופים האנרגטיים ולגוף הפיזי עוזר מאוד במצבים כאלו.האדם יכול גם כן לעזור לעצמו.מודעות הגוף לתחושות האלו,הם התחלה.

נשימות של אור אלוהי- ישירות אל האזור המציק, עם הוראת פינוי מהאדם אל האנרגיה המציקה, לרוב מועילות ומקלות.האור האלוהי מתמיר מפוגג ומשחרר את ההצטברות של אנרגיות השליליות.

דמיון מודרך- זו דרך מצוינת לריפוי המבנה הרוחני.ראיה של התמונה האנרגטית בגוף או במערכת הרוחנית או במרחב הרוחני, משמעותה ראיה רוחנית של המצב האמיתי בו המערכת האנרגטית נמצאת.שינוי של האנרגיה שבתמונה משנה את המצב בו המערכת הרוחנית נמצאת.בכך חל ריפוי.
004. כאבי ראש וחולשה אחרי סיום שיחות או טיפול  004. כאבי ראש וחולשה אחרי סיום שיחות או טיפול

מה זה? כשאנחנו מסיימים שיחת טלפון, או שיחה רגילה, או טיפול באנשים שנעזרו בנו, לעיתים אנחנו חווים כאבי ראש, או חולשה, עייפות ונפילת אנרגיה או שינוי במצב הרוח,עצבנות ,פחדים או רגשות אחרים. ולוקח לנו זמן להתאושש או להתגבר על המצב. ואנו שואלים עצמנו – מה קרה לי? למה אני מרגיש כך? איך אני יוצא מהמצב הזה וחוזר לכוחותיי, ולהרגיש טוב?

לרוב הגורמים השכיחים לתחושה זו היא הפרעה כלשהיא בתפקוד מערכת האנרגטית שלנו.

איך זה קורה ? האדם הנזקק או הרוצה בשיתוף או השפעה,תמיכה או הזדהות, מפעיל את ההילה שלו כדי להתקרב להרגיש ולהשפיע על האדם עימו הוא בקשר.התופעות הכי שכיחות שיוצרות מצבים כאלו הן השענות או הצמדות של האדם אל ההילה שלנו. מצב שגורם להילה לשנות את צורתה הביצתית והיא שוקעת,נמחצת, או נמעכת ואו נקרעת.בכך אין זרימה אנרגטית תקינה ואף אבדן של התמלאות והטענה. ואז העומס האנרגטי והחסך, יוצרים עייפות וגם כאבים באזורי גוף שונים ואפילו תחושת צינון או צורך פתאומי לאכול...

מצב מאוד שכיח נוסף הוא  שליחת ערוצים אנרגטיים בין אנשים, למטרת חיבור הענקה שאיבה או שיוך. המושגים כמו מעיק, כבד, מלחיץ, נכנס לווריד, חופר בראש, או היה לנו קליק, או מה זה התחברנו!.. מוכרים לנו כתחושה מחוויה אנרגטית בין ההילות.

התוצאה של התנהלות אנרגטית כזו היא לא נעימה או תורמת, לאף אחד מהאנשים ומהמשתתפים בקשר. התכנים של הרגש המחשבות האמונות והעומסים, עוברים בין ההילות ויוצרים בלי כוונה שיתוף והעברה.כשהתכנים מרוממים זה מועיל, מחזק או מעודד, אבל כשהתכנים קשים זה מכביד ואפילו פוגע.

 

טיפים- הפרדה- החזרת האדם למרחב האנרגטי שלו. ניתן לבקש מהנשמה והעזרה הרוחנית (כמו המלאכים והבורא) של האדם, להחזירו למרכז האנרגטי של עצמו.ובכך לשחרר את המטפל מהישענותו של המטופל.

ניקוי- פינוי והתמרת התכנים הזרים מההילה, ניתן להצהיר  אני מוותר ומשחרר את כל האנרגיות שדבקו  בי ושאינן לטובתי הגבוהה. ובמקביל לזמן אורות אלוהיים ואת יסודות הבריאה לטיהור והתמרת התכנים.

תיקון ההילה- ניתן לבקש תיקון והטענת ההילה עם אורות אלוהיים ובעזרת המלאכים והמדריכים הרוחניים, להחזירה לשלמות המבנה והתפקוד שלה.
005. חסימות בראיה רוחנית  005. חסימות בראיה רוחנית

מה זה- ראיה רוחנית היא יכולת לראות את המצוי בעולמות ומרחבי הרוח, בנוסף לראיה של המצוי בעולם החומר, הקיימת בכל אדם באיכויות משתנות. הראיה הרוחנית היא מה שרבים קוראים לו בטעות דמיון. קיים הבדל משמעותי בין יצירת תמונה בעיני הרוח לפי רצון או הנחיה שהיא הדמיון, לבין התבוננות במשהו הקיים בעולם הרוח המתגלה  למתבונן ללא תכנון מוקדם. כשהאדם הרוצה לראות רוחנית דבר- מה, ולא מסוגל לראותו בעולמות הרוח, כי משהו מונע את היכולת לקלוט את הקיים, הוא חסום. מצב זה לא מונע לדמיין בעיני רוחו משהו שהוא זוכר או יוצר מעצמו.

איך זה קורה- לרוב חסימה לראיה רוחנית היא מצב בו ישנן הצטברויות של אנרגיה זרה, כמו רגשות מחשבות או אמונות או שבועות, האוטמות תפקודי קליטה, באזורים המאפשרים ראיה. בנוסף, שכיח למצוא הצמדות של מערכות רוחניות אנושיות או אחרות, לאדם המתבונן, בעיקר בחלק העליון והתחתון של ההילה, בנפש, או ברוח או בנשמה, אשר יוצרות חסימת ראיה רוחנית.

טיפים- הסרת חסימות של תכנים כמו רגשות מחשבות אמונות או שבועות , יעשו עם הצהרת פינוי. אני------ משחרר מותר מרפה ומבטל, את כל התכנים שעימי החוסמים ראיה וקליטה רוחנית צלולה, ומבקש מהבורא והמלאכים ביחד עם הנשמה שלי לשחררם ממני לאלתר ולתקן את הנזקים.

ניתן גם לזמן אורות אלוהיים ואת יסודות הבריאה הראשוניים לטיהור

רצוי לבקש הסרת היצמדויות אנושיות או כל מהות רוחנית אחרת, בעזרת בקשה מהמלאכים ומהבורא.

הצהרת פינוי  הנאמרת כלפי מהויות רוחניות : צאו חיזרו אל הבורא, תפקידכם הסתיים, אין לכם רשות, זכות, או סמכות, להישאר עימי או לפגוע בי. הכול ביינכם ובין הבורא ,צאו. ולהורות לכולם לחזור למקורם הרוחני. לרוב הם מתפנים מיידית . והיכולת לקליטת מידע רוחני חוזרת מיידית.
006. חוסר יכולת מיקוד ועמימות בראש  006. חוסר יכולת מיקוד ועמימות בראש

מה זה- חסימה אנרגטית.כשאנחנו חווים קשיים עד כדי אי יכולת לתפקד בהתמקדות, בחשיבה, בזיכרון, ביצירה, בכתיבה, בדיבור, או במבחנים.אנחנו יודעים שיש לנו יכולת בדרך כלל לשלוט בתפקודים אלו,כחלק נורמלי מהיום- יום שלנו, אבל ומרגישים בראש עמימות וערפל – fog ,ולא מצליחים לצאת ממצב זה, אנחנו למעשה אנרגטית ורוחנית חסומים.

איך זה קורה- כאשר המערכת הרוחנית שלנו מקבלת אנרגיות בתדרים זרים או נמוכים, היוצרות חסימה בזרימה הטבעית והפיזיולוגית באזור הראש ומערכת העצבים האנרגטית, יכולות התפקוד הרוחני והפיזי נפגעות ביחד. לרוב הצפת אנרגיות כמו רגשות שליליים, שלנו או של אחרים, שספגנו מתוך הזדהות אליהם, מחשבות או אמונות שליליות,חוסמים את הזרימה האנרגטית. נתק בצינור האור העליון מטראומות, מאמץ יתר או קריסה פנימית, יובילו להפרעות בתפקוד ההילה והזרימה הטבעית  של האור בה. גורם נוסף שכיח הוא ערוצי קשר אנרגטיים מאנשים אחרים, והצמדות אנרגטית של אנשים אחרים להילה, או לצינור האור המרכזי.היצמדויות אלו יוצרות חסימת זרימה טבעית, ויכולים להעמיס תכנים חיצוניים על ההילה לפגום ולעוות אותה. נושא פחות מוכר אבל די שכיח הוא חדירה והצמדות ישויות נמוכות תדרים ומזיקים טפיליים, שגם הם יכולים ליצור את התופעה הזו.

טיפים- הסרת חסימות של תכנים כמו רגשות מחשבות אמונות או שבועות , יעשו עם הצהרת פינוי. אני------ משחרר מותר מרפה ומבטל, את כל התכנים שעימי החוסמים מיקוד וחשיבה רוחנית צלולה, ומבקש מהבורא והמלאכים ביחד עם הנשמה שלי לשחררם ממני לאלתר ולתקן את הנזקים.

ניתן גם לזמן אורות אלוהיים ואת יסודות הבריאה הראשוניים, אויר ,אש, מים ואדמה, לטיהור.

רצוי לבקש הסרת היצמדויות אנושיות או כל מהות רוחנית אחרת, בעזרת בקשה מהמלאכים ומהבורא.

הצהרת פינוי  הנאמרת כלפי מהויות רוחניות אנושיות או אחרות: צאו חיזרו אל הבורא, תפקידכם הסתיים, אין לכם רשות, זכות, או סמכות, להישאר עימי או לפגוע בי. הכול ביינכם ובין הבורא ,צאו. ולהורות לכולם לחזור למקורם הרוחני. לרוב הם מתפנים מיידית . והיכולת  למיקוד חשיבה ויצירה על כל סוגיה חוזרת מיידית הערפול והעמימות נעלמים.
007. דחיינות והימנעות מעשית דברים חשובים  007. דחיינות והימנעות מעשית דברים חשובים

מה זה- דחיינות היא חוויה והתנהגות היוצרת הימנעות מעשיה. מאוד מפריע לכולנו שאנו מתמהמהים ודוחים באמתלות שונות, עשייה של דברים החשובים לנו ולאהובנו.

אנחנו מבקרים עצמנו, שופטים ומרגישים אשמה, תסכול ואפילו דחייה עצמית.

כשלמעשה המקור של הרצון, הנשמה שלנו הרוח והנפש, לא מסוגלות לפעול כראוי - אנו באי ביצוע.

איך זה קורה- הרצון, יכולות התכנון ויכולות הביצוע, שמקורן רוחני חסומות.הנשמה על רובדיה, היא המנוע העיקרי לכל סיבה ופעולה בחיי החומר.

א.כאשר חלקים בגופי האור או השדות הרוחניים פגועים, או קרוסים או עמוסים בתכנים חוסמים, או אפילו ישויות חוסמות, אין הנעה והפעלה, אין זרימה ואין תחושה תקינה של המערכת.

וכך חוסר הפעולה מורגש ונראה.

ב.פחדים נרכשים מהמשפחה או המערכת המחנכת, החברה או המדיה מתאספים ברובדי הרוח השונים ויוצרים חסימה בתודעה וברצון.

ג.תבניות אמונות ומחשבות ואפילו קללות משפחתיות מכל הסוגים מהשושלת יכולים ליצור תבנית זו.

ד.חסימות וטראומות גילגוליות ,חוזים או הסכמים מהעבר של הנשמה, ביחידות חיים אחרות, מהוות תשתית יעילה ופורה לנפילה לדחיינות מכל המקורות שנזכרו מעלה, בחיים אלו.

טיפים: דבר ראשון הכי חשוב הוא להתחבר למקור כוח החיים הכי חזק – הבורא.לנשום את אור החיים מהבורא ולהרוות בו את כל המערכת הרוחנית והגופית כאחד.

• לבקש מהבורא ומלאכי הקרמה לפנות ולסיים את השעורים הקרמתיים בהם דחיינות קיימת.

לזהות את התכנים של האמונות מחשבות רגשות והשיח הפנימי בו אנו מאפשרים את הדחיינות.

לעשות הצהרות פינוי של התכנים:

• "אני------ משחרר מותר מרפה ומבטל, את כל התכנים שעימי,היוצרים ומאפשרים דחיינות והתנגדות לעשייה לטובתי הגבוהה ביותר, ומבקש מהבורא והמלאכים ביחד עם הנשמה שלי לשחררם ממני לאלתר ולתקן את הנזקים",

• כשהתכנים הם משפחתיים או שושלתיים, ניתן לבקש ממערכת התמיכה הרוחנית שלנו, להוציא תכנים אלו מכל הדורות הקשורים לנושא ביחד עם הרבדים האישים שלנו.

• כשאנחנו קרוסים או פגועים או עמוסים בתכנים קשים ,שוב ניתן להצהיר על פינויים מול הבורא והמלאכים, וכן גם לבקש ריפוי ותיקון המבנים הפגועים, ביחד עם השחרור של כל התכנים.

אם לא מבקשים אין לכוחות האור רשות לכפות עזרה בניגוד לרצונכם החופשי. בקשו את כל העזרה שאתם צריכים.והעזרה תגיע.

008. תחושה שאנשים מסוימים מרוקנים אותי  008. תחושה שאנשים מסוימים מרוקנים אותי

מה זה: ערפדות אנרגטית .בזמן שיחות ישירות או בטלפון, בזמן ואחרי טיפול, או במפגשים חברתיים, עסקיים, או משפחתיים, אנחנו מרגישים תוך כדי או מיד לאחרי האירוע עייפות, צניחת רמות האנרגיה, ואפילו כאבים או לחצים עם תחושות אי נוחות בגוף.זו אינדיקציה שהאנרגיה שלנו ירדה נשאבה והתרוקנה.

איך זה קורה: אנשים רבים אינם מחוברים באופן מודע ונבחר לבורא ולמקורות אור ואנרגיה חיוביים מסיבות רבות ושונות.לדוגמא מאי ידיעה איך, מחוסר מודעות רוחנית בסיסית להזנה והטענה רצונית ופעילה, מקריסת מערכות ההזנה ומחסימות אנרגטיות שונות. בשל כך הם נוטים להישען להיצמד ולשלוח ערוצים אנרגטיים לאנשים, כחלופה למקור אנרגיית חיים וחוויית חיבור אמיתי ואישי.

ערפדות אנרגטית היא תופעה נפוצה מאוד, במיוחד אצל אנשים במצבי הזדקקות וחוסר אונים פחד חרדה ופגיעות ואחרי טראומה.מצב זה קורה גם בהתאהבות.האנשים מתחברים ונצמדים אנרגטית אבל כשאהבה ועוצמה זורמות בהדדיות, חווית ההתרוקנות לא מורגשת. מצב שכיח נוסף הוא שמטפלים ויועצים הרוצים להעניק ולעזור, מאפשרים באופן לא מודע לאנשים לשאוב אותם או להיצמד אליהם.

טיפים: מייד עם ההבנה שנשאבת, רצוי ליצור באופן מודע חיבור לבורא להגברת ההטענה האנרגטית, ולנשום את אור החיים של הבורא. ואחרי כן לפעול להסרת הערוצים או ההיצמדויות.

א.לשלוח בקשה מנטאלית אל הנשמות  של הנצמדים לשחרר אחיזה ולחזור אל המרחב האישי שלהם.

ב.לבקש עזרת המלאכים והבורא לשחררם ממך, לחברם לבורא להטעינם באורו ולתת להם כל צרכיהם.

ג.לבקש מגן דויד מאור אלוהי, המסתובב כמו מאוורר בינך ובין השואב, אשר יחתוך את ערוצי השאיבה ויצור חוצץ אנרגטי המטעין את שני הצדדים.

לרוב פעולות אלו מספיקות. אבל למטפלים עם נטייה להישאב, רצוי לעשות עבודת מודעות לשורשי התבנית של נתינת ת יתר, חסר גבולות וחסר במוגנות פנימית.
009. הפרעות בשינה ובחלימה  009. הפרעות בשינה ובחלימה

מה זה: מבחינה רוחנית, השינה היא תהליך רוחני של יציאת המערכת הרוחנית ברובה מהגוף הפיזי, למטרות הטענה באור אלוהי, החלמה, עיבוד והתקדמות בתהליכים רוחניים. באופן טבעי, הכניסה למצב של שינה, מצריך הורדת מהירות פעילות גלי המוח לתדר אלפא, וכניסה להרפיה פיזית המאפשרת יצירה כימית של מוליכים עצביים והורמונים ואיזון התפקודים המוחיים. במצב זה המערכת הרוחנית יכולה לצאת מהגוף ולעלות לעולמות הרוחניים הגבוהים.כשהמערכת הרוחנית והנשמתית יוצאת מהגוף הפיזי, מתקיים אובדן הכרה ארצית, ומתחיל תפקוד בהכרה רוחנית. התפקוד של הנשמה בעולמות אחרים, היא חוויה של מציאות אחרת, בה חווית המציאות מתקיימת ומורגשת אמיתית לנשמה.בעולמות הגבוהים אין מימדי זמן, והחוויות אותן הנשמה חווה, יכולות להיות מהעבר, מהחיים בהווה או מהעתיד. בעולם החומר חווית הנשמה לא נחשבת לאמיתית, או ממשית ומוגדרת כחלום. התעוררות משינה, קורית כשהנשמה חוזרת לגוף וההכרה למציאות הארצית שבה אל האדם, כשהוא שוב בחיבור רוחני ופיזי משולב.

הפרעות שינה שכיחות:

• אי יכולת להירדם-  משמעותו אי יכולת של המערכת הרוחנית לצאת מהגוף לעולמות הגבוהים, והפרעה בתהליך הניתוק והעילוי הרוחני, החיוני למצב השינה.

• התעוררויות תכופות- משמען חזרות תכופות של הנשמה לגוף, מסיבות שונות.

• שינה שטחית ולא מטעינה-  משמעה שהנשמה לא מצליחה להגיעה לחיבור גבוה לעולמות העליונים להטענה.

• התעוררות מוקדמת מדי לפנות בוקר- משמעה שהנשמה חזרה לגוף, האדם חזר להכרת מציאות הארצית, והנשמה אינה יכולה שוב לעלות מסיבות שונות והאדם נשאר ער.

• שינה עם חלומות קשים או סיוטים- משמעה שהנשמה חווה בעולמות האחרים, אירועים בהם היא סובלת מאירועי טראומות מהעבר, או בהווה, או הפרעות של נשמות אחרות או של ישויות שליליות.

איך זה קורה: לרוב ההפרעות למצבי השינה המוזכרים פה, שלושה גורמים עיקריים.

א.הצמדות או פריצה של ישויות שליליות,לתוך המרחב הרוחני,של האדם המתלונן, או לאילו שחיים לצידו במרחב הבית.

ב.טראומה וקרעים למבנה השדות הרוחניים היוצר רעד ואי שקט פנימי, שמונע כניסה לתדרי הרגעות ליציאת הנשמה לעולמות הגבוהים.זה שכיח מאוד כבעיה אנרגטית למבנה הרוחני של האדם המתלונן, או למי שישן לצידו.

ג. חלימה עם תכנים קשים, מקורה או גלגולי למטרות מודעות ותיקון, או עיבוד תכנים מההווה או התרעות עתידיות.

טיפים: הטיפול מבחינה רוחנית לאדם הסובל, היא בידי מטפל עם ידע ויכולות רוחניות גבוהות, היכול לאבחן ולטפל בגורמים המוזכרים פה, כולל תיקון המבנה הרוחני, הוצאת מזיקים ותיקון טראומות היסטוריות של הנשמה.

010. מסרים מוטעים או לא מדויקים  010. מסרים מוטעים או לא מדויקים

מה זה: מסרים רוחניים המתקבלים אצל האדם הנקראים  תיקשור, הם תכנים של מחשבות, רעיונות, תמונות, תחושות,ידע ותובנות ממקורות חיצוניים למערכת הרוחנית שלו. אנשים שמערכת הקליטה החושית הרוחנית שלהם, פתוחה ותפקודית, יכולים לקלוט מידע מכל מקור שמסביבם בתדרים הנקלטים במערכת הרוחנית. כל מקור רוחני יכול לשלוח תדרים. האדם הקולט את המסרים במטרה להעבירם לאחר, מחויב לבדוק את מקורם.

איך זה קורה: באופן גורף - כל מהות רוחנית שאינה מהאור או ברמת התפתחות נמוכה, או מופרעת, אינה יכולה להיות מקור מהימן לאמת הכי גבוהה למתקשר או למדריך הרוחני. נכונותם ואמיתותם של התכנים  תלוי במקור ממנו הם מגיעים וכן גם בהבנה ובפרוש של האדם הקולט אותם.לא כל מקור רוחני הוא מקור לאמת. ישויות רבות  נמצאות במרחבים הרוחניים. נשמות שונות בדרגות התפתחות שונות, וגם ישויות מהצד הלא מואר של הבריאה.כשמקשיבים להם צפוי להגיע מידע לא אמיתי או מטעה.

מצב נוסף שכיח הוא שהמתקשר אינו יודע להבדיל בין מחשבותיו ופחדיו המודעים, או הלא מודעים לבין מידע המגיע ממקור חיצוני.

טיפים: מומלץ למתקשר להתחבר למקור האמיתי ביותר שקיים.

• לבקש הגנות וטיהור מרחב של עצמו לפני כניסה למצב קבלת מידע גבוה.

• ואז ליצור באופן מודע, חיבור בסיסי וראשי לבורא,ודרכו גם למלאכי עליון הממונים לעזרתו באופן אישי, או למאסטרים נעלים בתפקוד זהה.

• רצוי שלמתקשר יהיה מלאך או מדריך גבוה ממונה לעזרתו ואישי עליו ניתן לסמוך.

• על המתקשר להכריז שאין מצידו הסכמה או רשות לשום מקור רוחני שאינו מהאור ואינו ברמת מדריך, לתת לו מידע או לתקשר עימו.

• בנוסף על המתקשר ללמוד לזהות את מקור המידע.בין אם הוא מעצמו או ממקור חיצוני מואר או חשוך ואו מאנשים אחרים.

מאוד מומלץ על רכישת טכניקות של "גלאי אמת", כמו מטוטלת, עפעוף, קינזיולוגיה, בדיקת כוח שריר, תחושות האמת בכתר,או תחושות גוף קבועות אחרות ,ככלי מסיע נוסף לאישור מקור המידע או נכונותו.
011. אי נעימות או אי נוחות במרחבים עמוסי אדם  011. אי נעימות או אי נוחות במרחבים עמוסי אדם

מה זה: האם אתה חווה הימנעות מהימצאות במקומות ציבוריים?

האם קהלים יוצרים בך תחושות קשות ואי נוחות פיזית?

לאנשים עם רגישות אנרגטית גבוהה, או אנשים שהמערכת הרוחנית שלהם הזדככה במיוחד,

קהלים עמוסי מטענים אנרגטיים כבדים, יוצרים אי נוחות תחושתית, בשל פערי תדרים .

בקבוצה זו נמצאים מורים, מטפלים, מדריכים, ומתקשרים רוחניים. וכן גם נשמות של ילדים המוגדרים כילדי אינדיגו, ילדי קריסטל, ילדי כוכב או ילדי הקשת. קבוצת אנשים נוספת היא כאלו שהמערכת האנרגטית הכללית שלהם מאוד פגועה קרסה או נקרעה.

איך זה קורה:

כשאנשים הרגישים לאנרגיות,

נכנסים למרחב האנרגטי עם מנעד תדרים רחב,

נוצרת ניגודיות בתדרים.

זה מורגש לאדם הרגיש ככאבים בגוף,

כעומס, לחץ ואפילו בלבול, סחרחורת וחולשה.

כשהם חווים אנרגיות רגשיות ואנרגיות של ישויות נמוכות תדר,

שלרוב מתלוות לקהלים ומקומות עמוסי אדם,

זה מרגיש ממש כסבל.

אנו רואים זאת אצל ילדים רגישים בכיתות גדולות,

ואנשים רגישים בחנויות כלבו, במשרדים ממשלתיים,

באולמות של הופעות במסיבות גדולות ובכל מקום ציבורי עמוס קהל.  

 מה עושים:

הדרך הכי קלה  להורדת רגישות לאנשים

היא יצירת מרחב מגן סביבם,

ואנרגיה חוצצת עם בועת אור אלוהי רב שכבתי מגן והודף.

בנוסף מאוד עוזר ,למלא ולהטעין אותם באור אלוהי

וחיבור לנשמה האלוהית שלהם עצמם,לקבלת עוצמה וחוסן פנימי.

האנשים אשר נמצאים במצב אנרגטי ירוד או פגוע,

צריכים שיקום המערכת האנרגטית הפצועה או הקרוסה

והחזרת המבנה והתכנים התודעתיים שלהם למצב תקין.

לאלו שיודעים איך להפעיל את האורות או הכלים האלוהיים ויסודות הבריאה,

ניתן לשלוח אותם אל המרחב אליו מתכוונים להגיע,

לפני שמגיעים לניקוי טיהור ופינוי,

כך שכאשר מגיעים לשם הכול רגוע נעים ונוח.

012. אכילה רגשית - מי רעב בך?  012. אכילה רגשית - מי רעב בך?

הידעת שלאכילה ממקור רגשי ישנם גורמים רוחניים?

הפעם אני פותחת צוהר להתייחסות חדשה, על מה שמכונה "אכילה רגשית",

ממקור שונה לחלוטין מהידוע והמוכר.

מה  זה:

אכילה ממקור אנרגטי או רוחני, מתבטאת בהשתוקקויות עוצמתיות,

לא מובנות, למזונות שונים עם בולמוסי אכילה, ואבדן מידתיות או תחושת שובע.

זה מצב של השתוקקויות למילוי פנימי ולתחושת שובע, שאינה מסתיימת,

לסוגי מזון מסוימים, בכמויות העולות על יכולת הגוף

לעכל או להזין עצמו בכמות הנכונה לו.

מצב בו הגוף מוצף עד כדי נזק מהמזון, הגורם לו ממש הרס.

איך זה קורה:

קיימות השתוקקויות כרוניות, והעדפות למזונות שונים באופן קבוע,

 על רקע מספר מצבים רוחניים שכיחים-

• היצמדות רוחנית אל הגוף האנרגטי של אדם הסובל- מאנשים אחרים, בעלי תכנים רגשיים זהים והזדהות רגשית או מחשבתית ביניהם.הם יכולים להיות מבני המשפחה, החברים הקרובים, מהמארג החברתי במקום העבודה, או ממעגלים חברתיים שונים.

• מצבי הצטברות והעמסה של אנרגיות בתכנים ריגשיים או מחשבתים באזורים ספציפיים בגוף.

• הצטברות של אמונות באזורים המשפיעים על אכילה, הנרכשות מהמערכת המשפחתית חברתית, רפואית או ממסקנות על החיים.

• ערוצים אנרגטיים הנשלחים מאנשים אחרים,אל האדם הסובל החודרים לאזור הבטן והחזה, ומגרים את התחושה  של אזור הקיבה והבטן העליונה באופן רציף.

הצמדות או חדירה של ישויות רוחניות שליליות ספציפיות, היוצרות גירוי חזק וקבוע תודעתי,רגשי ותחושתי. מציאותם תומכת בקיום חיידקים ומזהמים ביולוגיים הרסניים לגוף. 

• חיידקי עיכול לא טובים או זיהום של פטריות ועובשים

       אמבות חדתאיים ותולעים במערכת העיכול ,במעי ובמערכות נוספות בגוף

       נתמך על ידי מזיקים רוחניים שונים ומקשה על הסרתם בתרופות. 

• אובדני רקמה אנרגטית היוצרים חורים רוחניים,

מותירים  אזורי חסר וריק עם דליפה אנרגטית כרונית,

מצב היוצר חולשה בגוף הפיזי, תחושת גירוי קבועה וחווית ריקנות וצורך במילוי.

• השפעות מחוויות של גלגולי חיים קודמים,

בהם הנשמה הייתה ונותרה  ברעב, חסר, קיפוח ואובדן הכולל את המצב חיים אלו.

אילו רק דוגמאות אחדות מגורמים רבים בתחום הרוחני היוצר  "אכילה רגשית".

ישנן סוגי השתוקקות לסוגי מזון שונים.

לדוגמא דחף למזונות מתוקים מזוקקים,

דחף למזונות מלוחים חריפים ופיקנטיים,

או דחף למוצרי בצקים קמחים ועמילנים.

וישנם גם מצבים הפוכים של אובדן תיאבון ואי יכולת אכילה.

 

      מה עושים:

הכרת המצב והגדרתו היא שלב ראשון.

המלצה ראשונה הנכונה תמיד היא למודעות עצמית,

      מודעות לאכילה על רקע רגשי, היא בסיס לתודעה שישנה בעיה.

• קבלת עזרה מאנשי מקצוע להכרת ההרגשות והמניעים

הקשורים לדפוסי האכילה ושחרורם עוזר כשלב ראשוני.

• אם חשים שישנה  הפרעה כלשהיא

מפעילים ניקוי אנרגטי באורות אלוהיים ותחזוקה אנרגטית

קבועה בהטענת תמצית אור החיים של הבורא לגוף

ולמערכת הרוחנית באופן קבוע,

באופן עצמי או בעזרת מטפלים.

• זה כולל פינוי מטענים רגשיים אישיים או כאלה הנרכשים מאחרים,

בכל הדרכים הטיפוליות היעילות לכך והטענה באנרגיות חיוביות.

• הסרת ערוצים חודרים מאנשים אחרים

שחרור הצמדות של אנשים המפריעה לאדם

• הסרת ישויות שליליות אם קיימות, בעזרת הוראת פינוי ישירה

      או בעזרת מטפלים המוכשרים לכך.

• אבחון זיהומים במערכת העיכול על ידי בדיקות תוצרי פסולת המעי

      או במכשירי איבחון שונים (איבחון תדרים)וטיפול במזהמים הספציפיים

      מקלים על תופעת  ההשתוקקויות ,

• במידה ואובחנו או נמצאו תכנים של פציעה

מגלגולי עבר היוצרים הפרעות אכילה,

ממולץ לטפל בנושא עם מטפלים מוכשרים לנושא זה.

למעוניינים, "שיקום אנרגטי" היא דרך טיפול ותחזוקה

יעילה למגוון רחב של בעיות וגם לקשיים מסוג זה.

013. השתוקקות ל  013. השתוקקות ל"מתוק מזוקק" בלי גבולות

האם אתה מכור למתוקים?

 האם אתה אחד מאלו הנשלטים מהשתוקקות ל"מתוק מזוקק" בלי גבולות.

האם אינך עומד בפני מזון מתוק?

האם אתם לא מסוגלים לוותר על משהו מתוק?

האם כשאתם מתחילים לאכול גלידה או שוקולד, אינכם מסוגלים להפסיק לפני סיום כל החבילה?

האם אתם מעדיפים לאכול בעיקר מזונות מתוקים ?

הפעם נרחיב את היריעה של "אכילה רגשית"

על השתוקקות ל"מתוק מזוקק" בלי גבולות.

מה זה:

הזדקקות לסוכר מזוקק והשתוקקות למאכלים מתוקים,

בכמויות גדולות או בלי שליטה, מוכר מאוד לרבים.

הניסיונות להתנגד לדחף הפנימי ולנצח אותו,

לרוב נבלמים תוך זמן קצר, כשהכוח הפנימי מתגבר על ההיגיון והרצון.

מה הוא הכוח הזה ואיך הוא נמצא במערכת הרוחנית האנושית?

הצורך למזונות מתוקים , בכמויות גדולות,

בלי גבולות, בלי תחושת מילוי או שובע,

לעוגות,עוגיות, ממתקים, גלידות שוקולדים וסוכריות

הינם סימן להפרעה רוחנית קלאסית.

איך זה קורה?

התחושה שהינך חייב לערות לתוכך מתוק ויהי מה,

ואינך מסוגל להפסיק גם כשהבחילה כבר משתלטת,

נובעת מהתופעה השכיחה ביותר

והיא חדירה או הצפה של ישויות שליליות מסוגי הטפילים הזוחלים.

הם עוברים בין האנשים כמו "הכינה נחמה".

מבחינה אנרגטית ורוחנית ישנם מספר גורמים

שכיחים ביותר היוצרים את הדפוס הזה.

ישויות מסוגים שונים  נמשכות לתכני הרגש.

טפילים זוחלים  מתמגנטים לעומסי תכנים רגשיים

של איבה וטינה, דחיה כעס או בושה, השפלה, דחייה, וזלזול.

המצאותם יוצרת בגוף אלרגיות רטובות, ליחה, אסטמה,

דלקות מעיים כרוניות, וזיהומים ויראליים.

וכמובן השתוקקות למתוק.

לפעמים גם מתמגנטים הטפילים הדביקים (כמו רכיכות ים,מדוזות תמנונים סרטנים)

לעומסי רגשות של חוסר אונים ותלותיות,סבל וקורבנות.

ישויות מוות נמשכות לאבל, צער,אבדן, ייאוש, אכזבה ודיכאון.

הן יוצרות בגוף כאבים, מחלות פרקים, ומחלות במערכת העיכול וזיהומים בקטריאליים כללים

וכמובן השתוקקות למתוק.

הן מצויות בכמויות גדולות בבתי חולים בתי קברות ובמפגשי ניחום אבלים.

גם אם אנשים מטפלים בתכנים הרגשיים בשיטות שונות,בלי הסרת המזיקים,

כשהרגשות מתפגגים, המזיקים עדיין נותרים צמודים לרובדים הרוחניים,

יוצרים ומקבעים את התחושות של ההשתוקקויות.

בהמצאות ישויות שליליות אלו,

גם כח רצון חזק , התמדה הבנה וידע,

מתקשים להתמודד עם הדחפים הללו לאורך זמן.

מציאות הישויות השליליות במערכת האנרגטית

מאפשרת למזהמים ביולוגיים( בקטריות, וירוסים ופיטריות)

חיות בגוף הפיזי ובכך מאפשרות ומשמרות מחלות וזיהומים כרוניים.

- מטענים רגשיים של צער, עצב, אבל,אכזבה, בושה, השפלה, וטינה ייאוש ודיכאון

הם התכנים העיקריים היוצרים צורך בנחמה דרך "המתקה" הרגעה ואלחוש.

כשהאנרגיות הללו מצטברות ויוצרות עומס רב על מרכזים במערכת הרוחנית

הם מפעילים גרויי ודפוס כרוני של צורך בהורדת הכאב דרך "משהו מרגיע"

- במערכות יחסים קרובות, בהם אנשים עם דפוס כזה,

נצמדים לאדם אחר, מתוך ההזדהות והחיבור,

נוצרת העברת התכנים האנרגטיים בין השדות האנרגטיים שלהם.

הצמדות כזו מאפשרת זליגת אנרגיות והעברה רוחנית של התכנים מאדם לאדם.

- במצבים של טראומה ואבדן חלקי גופים אנרגטיים נוצר ריק פנימי .

החלל מתמלא במטענים רגשיים והופך מוקד למשיכת אנרגיות חיצוניות דומות

ויוצר גרויי קבוע המוביל לאכילה מופרזת.

- מרחבים אנרגטיים מזוהמים רוחנית

בהם אנשים שוהים בטיולים מחוץ לארץ

נושאים בהם מזיקים רוחניים השייכים למרחב.

גם הם יכולים להיצמד למטייל התמים

וליצור הפרעה רוחנית זיהומית ותפקודית נרכשת בלי מודעות.

מה עושים:

הכרת המצב וזיהוי הצורך במתוקים, היא שלב ראשון

במודעות לאכילה על רקע רגשי היא בסיס לתודעה שישנה בעיה.

מודעות עצמית וטיפול רגשי לשחרור והסרת המטענים

תורם רבות להקלת הגירוי והצורך במתוק.

קבלת עזרה מאנשי מקצוע להכרת הרגשות ושחרורם עוזר כשלב ראשוני.

טיפולים רוחניים וביניהם גם השיקום האנרגטי

 יעילים מאוד בניקוי ה"חורים" והאבדנים.

עם תיקון המערכת הרוחנית לאחר הטראומה

מסתיימת החוויה של הצורך במילוי ונחמה.

הסרת מזיקים רוחניים וישויות שליליות

מפסיק באופן מהיר את הכרוניות של עוצמת ההשתוקקויות

והקושי בהתמודדות ב"צורך למתוק".

כמובן שהחזרת איזון רגשי וחשיבתי,

תורמים להמשך התנהלות מאוזנת וטבעית

המקלה על שינוי הרגלים במאמץ מינימאלי ודי מיידי.

אבחון זיהומים במערכת העיכול בעיקר קנדידה ותולעים או אמבות,

הכי קל לבדוק, בבדיקות תוצרי פסולת המעי,

 או במכשירי איבחון שונים (איבחון תדרים).

בנוסף ממומלץ לעשות טיפול לניקוי רעלים

מהגוף הפיזי כדי לקדם את היכולת להזדככות כוללת,

המקלה על הקושי בפרידה מ"המתוק המזוקק".

האדם יכול לחזור למצבו הטבעי והמאוזן בלי מאמץ.

והגוף יוכל לחזור לאיזון ולבריאות.

014. השתוקקות ל  014. השתוקקות ל"קלוריות ריקות", או למוצרי קמחים עמילנים ובצקים

האם אתם מכורים לבצקים  עמילנים וקמחים?

האם השתוקקות לפחמימות ו"קלוריות ריקות" שולטת במטבח שלכם?

האם אתם לא יכולים לוותר על הבורקס והמאפים?

מה זה:

השתוקקות והזדקקות רבה והעדפה תמידית,

ללא יכולת אכילה במינון תקין.

זה כולל את כל סוגי הפחמימות והמוצרים מקמחים,

עמלנים, בצקים, מאפים, לחמים, פסטות, חטיפים ותוספות.

והכוונה במיוחד לפחמימות ועמילנים

מקמחים של מוצרים מתועשים ומזוקקים.

רבים הם המרגישים שבלי כמות גדולה

של פחמימות מקמחים הם ממש לא שבעים.

וכן גם שאין ממש משהו שמכבה את "נקודה השובע" כמו מאפים בצקים  ודומיהם.

השתוקקות לפחמימות ו"קלוריות ריקות" היא תופעה מוכרת ושכיחה.

כמעט כל ארוחה מלווה באחד או יותר ממזונות אלו.

המגוון הרחב של הטעמים, הצורות, הנגישות

והטווח הרחב של אפיה, בישול טיגון

עיצוב ועיטור  מהוה פיתוי גדול לאכילתם. 

אך התמקדות באכילה שלהם בעיקר

יוצרת בעיה בתזונה בבריאות ובאיכות החיים.

איך זה קורה:

התחושה שהינך חייב למלא עצמך

בבצקים , לחם, פסטה,המאפים ויהי מה,

ואינך מסוגל להפסיק, גם אם הבטן כבר נפוחה וכואבת,

נובעת מהתופעה השכיחה ביותר.

מבחינה אנרגטית רוחנית והתנהגותית ישנם מספר גורמים

שכיחים מאוד היוצרים את הדפוס הזה,עם הקשיים לאיזון .

חדירה או הצפה של ישויות שליליות מסוגי הטפילים הדביקים.

הם עוברים בין האנשים כמו במגפת וירוסים בחורף.

הם מתמגנטים לעומסי תכנים רגשיים

של סבל, תלות, מסכנות, קורבנות,

חוסר אונים, חוסר יכולת רחמים-עצמיים,

השפלה, חוסר ערך עצמי, תחושת של אין ברירה,

היעדר יכולות, תחושות נחיתות.

כשישנה הצטברות גדולה,של טפילים- דביקים אנרגטיים,

(של יצורי ים ומים כמו- מדוזות, תמנונים, עלוקות, סרטנים, ונחשים)

המצטברים על הרבדים הרוחניים,הם יוצרים בגוף

מחלות עור, אקזמות, בצקות, מחלות אוטואימוניות וכרוניות,

אלרגיות שאינן מגיבות לטיפולים תרופתיים או משלימים,

מחלות פרקים, מחלות במערכת העיכול וזיהומים פיטרייתים כרונים וחריפים.

ובמצבים כרוניים אפילו סוגי סרטן.

 גם אם אנשים מטפלים בתכנים הרגשיים בשיטות שונות,

כשהרגשות מתפוגגים, הטפילים עדיין נותרים צמודים לרובדים הרוחניים,

הימצאותם במערכת הרוחנית, היא חלק משמעותי מדפוס ההתמכרות

וחוסר השליטה בצורך לקלוריות ופחמימות ריקות.

- הצטברות של מטענים רגשיים המוזכרים

הם התכנים העיקריים היוצרים צורך ודחף להעמסה בתזונה כזו.

כשהאנרגיות הללו מצטברות ויוצרות עומס רב על מרכזים במערכת הרוחנית

הם מפעילים גרויי ודפוס כרוני של צורך בהפסקת האי נוחות הקיימת דרך "משהו מרגיע",         "משהו ממלא בכוח".

- במצבי חיים קשים, בהם אנשים גדלים ומתפתחים עם דפוס כזה, מעצם פרוש חוויות החיים, בלי טיפול, הם נותרים עם תכנים כאלו.

- ישנם מצבים בהם שאנשים מגיעים לחיים אלו, עם מטענים מגלגולי עבר ושעורים לא פתורים, בנושאים רגשיים ותודעתיים מסוג זה. 

- קיימת גם דרך של הצטברות תכנים כאלו מהעברת האנרגיות הרגשיות או המחשבות, דרך הצמדות של בני משפחה או חברים או מחנכים. מתוך ההזדהות והחיבור,

נוצרת העברת התכנים האנרגטיים בין השדות האנרגטיים שלהם.

הצמדות כזו מאפשרת זליגת אנרגיות והעברה רוחנית

של התכנים מאדם לאדם באופן לא מכוון או מודע.

- שכיחים מאוד במצבי תלות, השענות, הזדקקות, מסכנות וקורבנות (טפילות אנושית),

טפילים אנרגטיים דביקים וישויות מסוגים שונים,

התואמים בתדרים שלהם, נושאי הרגש כאלו הרווים בגופי האור ובשדותיהם.

- דפוסי אוכל תרבותיים אתניים ולאומיים הם חלק מהרגלים 

שרבים נושאים עימם  בשל שיוך לארץ מוצא,

הטבעות לאומיות ופיתוח קשר רגשי לטעם הביתי.

- מרחבים אנרגטיים מזוהמים רוחנית

בהם אנשים שוהים בטיולים מחוץ לארץ

נושאים בהם מזיקים רוחניים השייכים למרחב.

גם הם יכולים להיצמד למטייל התמים

וליצור הפרעה רוחנית זיהומית ותפקודית נרכשת בלי מודעות.

מה עושים:

הכרת המצב וזיהוי הצורך ב"פחמימות ריקות" ,

בצקים קמחים ועמילנים היא שלב ראשון.

מודעות לאכילה על רקע רגשי, היא בסיס להכרה שישנה בעיה.

קבלת עזרה מאנשי מקצוע,

טיפול רגשי לשחרור והסרת המטענים

תורם רבות להקלת הגירוי והצורך בסוג השתוקקות זה.

טיפולים רוחניים וביניהם גם השיקום האנרגטי

 יעילים מאוד בניקוי הדפוסים מקשיי החיים

והטבעות האנשים על הסובלים מדפוס זה.

עם תיקון המערכת הרוחנית לאחר הטראומה קשיים כשלונות או סבל

מסתיימת החוויה של הצורך במילוי ונחמה.

הסרת מזיקים רוחניים וישויות שליליות

מפסיק באופן מהיר את הכרוניות של עוצמת ההשתוקקויות

והקושי בהתמודדות ב"צורך במילוי".

כמובן שהחזרת איזון רגשי וחשיבתי,

תורמים להמשך התנהלות מאוזנת וטבעית

המקלה על שינוי הרגלים במאמץ מינימאלי ודי מיידי.

בנוסף ממומלץ לעשות טיפול לניקוי רעלים

מהגוף הפיזי כדי לקדם את היכולת להזדככות כוללת,

המקלה על הקושי בפרידה מ"הקלוריות הריקות".

חשוב אבחון זיהומים במערכת העיכול

בעיקר (פטריות) קנדידה ותולעים או אמבות,

הכי קל לבדוק, בבדיקות תוצרי פסולת המעי,

 או במכשירי איבחון שונים (איבחון תדרים).

ממולץ לשלב רפואה קונבנציונלית,

 וטיפולים אנרגטיים עם הדרכה לתזונה מאוזנת.

והאדם יכול לחזור למצבו הטבעי והמאוזן בלי מאמץ.

 והגוף יוכל לחזור לאיזון ולבריאות.

015. אבדן נקודת הרעב וחוסר תיאבון קבוע  015. אבדן נקודת הרעב וחוסר תיאבון קבוע

האם אתה מכיר אנשים שאף פעם לא מרגישים רעב?

אנשים שיכולת האכילה הטיבעית שלהם מינימלית  ומוגבלת?

אנשים שאינם יכולים לאכול כמעט כלום ואין להם חשק לשום אוכל רוב הזמן?

הרבה אנשים אשר סובלים מאכילת יתר מייחלים למצב כזה

אלא שאלו המתקשים בהעדר דחף בריא לאכילה ממש סובלים מכך.

מה זה:

חוסר תיאבון קבוע ואבדן נקודת הרעב הוא מצב רוחני וגם פיזי.

המערכת הרוחנית של האדם משפיעה רבות על תחושות הגוף

 ובהן גם על תחושת הצורך לאכול ולהתקיים להנות ולחוות התמלאות.

בהן נכללות גם השתוקקויות או דחיה מסוגי מזונות שונים.

איך זה קורה:

לרוב פגיעה אנרגטית, חסימה גדולה, או נתקים גדולים במערכת הרוחנית יוצרים מצב זה.

- שכיח למצוא מצב כזה אצל תינוקות וילדים עם קשיי צמיחה ושיגשוג

אחרי קשיים בהריון או בתהליך הלידה,

בהם הנשמה לא מצליחה להכנס לגוף כראוי ונותרת מחוצה לו.

- אנשים אחרי טראומות, אובדנים קשים או במצבי דחק, במצב רגשי קשה,

בו המערכת הרוחנית קורסת נקרעת או מתמלאת בעומסים רגשיים גדולים

מאבדת את התחושה הטיבעית, הזרימה הפנימית והחיות.

החוויה של האוכל מוסיפה לגודש ומחמירה את התחושה הקשה.

- אנשים בעלי אמונות ואידיאולוגיות נוקשות בנושאי סוגי מזון או דימויי גוף לא מאוזנים

מכילים אנרגיות של אמונות, החוסמות את המערכת האנרגטית הפנימית.

תחושה זו מונעת יכולת מילוי פנימי במיוחד במזונות הנוגדים את האמונה.

- אנשים הנמצאים בזמן ולאחר מחלות קשות, במצב אנרגטי פגוע וירוד

תדירות מוצפים בתרופות כימיות קשות ורעילות כימית.

 - פעמים רבות הם מוצפים בהרבה מזיקים רוחניים, שקדמו לתחילת החולי

ומאבדים את התיאבון ויכולת האכילה בגללם.

המזיקים שהכי פוגעים בתיאבון הם ישויות מוות וישויות חבלה.

המטענים הרגשיים המושכים ישויות מות הם- צער, אבל, אבדן, דיכאון ויאוש

המטענים הרגשיים והמנטאליים המושכים ישויות חבלה הם-

דחיה, גועל, המנעות, התנגדות, דחיינות, והסתגרות.

- חסימות אנרגטיות של עין הרע וקללות גם הן יכולות להשפיע על דפוסי אכילה ולחסום תיאבון.

- זיהומים במערכת העיכול העליונה או התחתונה, משפיעים ישירות על רמת התיאבון והשתוקקויות לסוגי מזון ספציפים.המצב הדלקתי גורם להפעלת רפלקסים של היפוך כווני הזרימה של המזון ויוצרים חווית בחילה או העדר רעב.

מה עושים:

במקרה זה בשל מורכבות הגורמים הפעלת טיפול עצמי אינה קלה.

ההמלצה העיקרית היא מודעות וידע על המצב וסיבותיו.

לתופעות שמקורן אנרגטי רצוי לעשות טיפול אנרגטי ממוקד

לשיקום המערכת הרוחנית, לתיקון הקריסות הנתקים,

פינוי ואיזון המטענים הריגשיים והמנטאליים החוסמים.

הסרת הישויות והמזיקים והחזרת המבנה הרוחני והתיפקוד לתיקנו.

חשוב להסיר גם חסימות של אנרגיות שליליות רב מערכתיות.

אצל תינוקות וילדים במיוחד חשוב לתקן את כניסת הנשמה לגוף במלואה

ולהסיר מזיקים ולאפשר להם גדילה וחיים תקינים.

טיפול רפואי ומהרפואה המשלימה להסרת זיהומים ביולוגיים חשוב מאוד.

ובמקביל כדאי גם טיפול אוסטיאופטי ידני,

המתקן את ההפעלה הרפלקסיבית הנכונה של הרפלקסים באיברים

ובסוגרי מערכת העיכול.

תהליך נוסף יכול לעזור והוא ניקוי רעלים על ידי טיפול ידני בכבד,טיפול הומיאופטי

לניקוי רעלים, טיפול בצמחי מרפא לניקוי רעלים כללי מהגוף,

ואפשר גם דיקור, רפלקסולוגיה ושיאצו לפתיחת הערוצים בגוף הפיזי.

בגישה טיפולית משולבת, המאפשרת עזרה רפואית,

וטיפול  טיבעי הוליסטי ואנרגטי יכול לסיים את המצב הקשה הזה.

016.הידעת שזיהומים ודלקות בגוף, מושפעים ישירות ממצב   016.הידעת שזיהומים ודלקות בגוף, מושפעים ישירות ממצב

האם אתה סובל מדלקות חריפות או כרוניות, במערכות גוף שונות?

הם אתה נמצא באלרגיות למזונות שונים באופן קבוע?

האם נפיחות ובצקתיות,כאבים שונים, מלווים את חייך באופן קבוע?

 יש לך הפרעות שינה לעיתים תכופות?עייפות ותשישות?

את/ה חווה עצבנות, חוסר שקט וקשיי ריכוז או מיקוד, עם תגובתיות רגשית לא מידתית?

ניחשת מה המכנה המשותף למקור האנרגטי לכל התופעות הנזכרות מעלה?

התשובה היא "זיהום רוחני"

מה זה?

זיהום רוחני הוא מצב בו האדם סופג, מייצר או מוצף

באנרגיות שליליות או רעילות, למערכת הרוחנית ולגוף כאחד.

בנוסף לכך המצב מושך ומזמן כוחות וישויות אנרגטיות שליליות.

איך זה קורה?

כשקיים חוסר מודעות לרגשות ומחשבות

או כשהאדם נמצא במרחב גיאוגרפי

או בסביבה חברתית שלילית באופן קבוע,

כמו עבודה לימודים, שיתופי פעולה,משפחה או זוגיות.

 האנרגיות והמזיקים מצטברים

על המערכת הרוחנית ומגיעים למסה קריטית חוסמת .

השילוב של  המטענים האנרגטיים הרעילים עם המזיקים הרוחניים,

חוסם זרימת אנרגיה נכונה ותקינה בגוף וברוח כאחד.

מצב זה מקבע את המערכת הכימית והחיסונית

בגוף ובאנרגיה מסביבו ומונע החלמה ובריאות.

מה עושים?

השלב הראשוני הוא מודעות תחושתית לגוף

והבנה שמשהו לא תקין ולא בנורמה.

שלב נוסף הוא ההבנה והידיעה

שיש גורם למצב, גם אם הוא לא ברור עדיין.

התודעה שבבסיסה של כל תופעה ישנה סיבה

גם אם היא עלומה בהווה, חשובה להמשך הדרך.

שימוש והפעלה של היגיינה אנרגטית ורוחנית

באופן יום יומי וקבוע הוא המניעה הכי יעילה.

הפעלתה מכוונת למערכת הרוחנית של האדם

וגם למרחב בו הוא חי מתקיים ופועל,

בבית, במשרד, בעבודה, במוסד וכו.

שינוי מיקום מגורים, עבודה או אפילו מצבי חיים

ומערכות יחסים אנושיות, יכול לתקן וגם למנוע הישנות המצב.

במידה והנזקים גדולים, או מצטברים,

יש לטפל ולהביא לשיקום המערכת הרוחנית,

במבנה שלה, בתכנים התודעתיים והרגשיים ובתפקוד שלה.

פינוי חסימות אנרגטיות חיצונית, פנימיות ומרחביות

הוא חלק ניכר מהבסיס של גישות טיפוליות ברפואה משלימה.

 "שיקום אנרגטי" מאוד יעיל וקל להיגיינה רוחנית,

ומאפשר הגנות רוחניות חזקות, ניקוי, טיהור וריפוי.

ונותן מענה מהיר מדויק ויעיל למצבים כאלו.
017.מי בך באמת חושב את המחשבות האלו?  017.מי בך באמת חושב את המחשבות האלו?

האם אתה סובל ממחשבות טורדניות?

האם מחשבות נמצאות עמך גם שאינך רוצה בהן?

האם מחשבות מציקות ומדירות שינה מעיניך?

 מה זה?

יכולת החשיבה והשליטה בחשיבה ובמחשבות

היא יכולת ותפקוד אנושי בסיסי.

לרוב, אנשים אינם מודעים לחלק גדול מהמחשבות שלהם.

פיתוח מודעות ויכולת שליטה בחשיבה ובתכני המחשבות

הוא נושא שמאוד התרחב במאה האחרונה

ונושא המפעיל מטפלים, מורי-דרך ותלמידי חיים רבים.

מחשבות טורדניות הן בעיה רוחנית שכיחה במין האנושי.

זהו מצב בו מחשבות בעלות תכנים לא נעימים או לא תקינים

 מציפות ,מסתובבות ,חוזרות ומציקות,

באופן המפריע לאיכות ולתפקודי החיים.

איך זה קורה?

מחשבה היא אנרגיה הנוצרת במערכת הרוחנית,

בעלת תוכן מוגדר, תדר מוגדר ונפח אנרגטי קבוע,

עם יכולת הנעה ושינוי מיקום, צורה וצפיפות אנרגטית.

מחשבות יכולות להגיע לאדם ממקורות חיצוניים.

מאנשים ומקורות תוכן אליהם האדם מחובר.

כל עוד האדם עצמו שולט באנרגיה זו,

הוא יכול לשחררה,לפנותה או לשנותה.

כאשר האנרגיה הזו מתנתקת ממקורה

ומסתובבת באופן חופשי במרחב,

כוחות רוחניים אחרים יכולים לקלוט אותה,

לנהל אותה, למקם אותה, או להפעיל אותה.

כשכוחות שליליים או ישויות שליליות,

חודרים למרחב הרוחני של האדם

ומשתמשות במחשבות בצורה כזו,

האדם חווה זאת כמחשבות טורדניות.

מה עושים?

שלב ראשון הוא המודעות שאכן זהו המצב

וישנן מחשבות שאינן בשליטת האדם,

המפריעות בתפקודי החיים התקינים.

שלב נוסף הוא האבחון עם אנשי מקצוע מיומנים.

כשהאבחנה בוצעה, מגיע שלב החיפוש לדרכי טיפול יעילות.

ברפואה המשלימה ישנן שיטות שונות

הממוקדות במתן עזרה ופתרונות לבעיה זו.

העיקרון הטיפולי הוא הוצאת מקור המחשבות

החיצוני או הפנימי מהאדם,עם תכני המחשבות.

ב"שיקום האנרגטי" מתבצעים הוצאת ערוצי אנרגיה חודרים,

שחרור היצמדויות אנרגטיות של אנשים, אל האדם הפגוע,

או הסרת ישויות שליליות, השולטות במחשבות ומפעילות אותן.

והוצאת מאסות המחשבות בכל צורותיהן ותכניהן,

מהרבדים הרוחניים המדויקים בהם הן מצויות.

בכך מנוקים כל המקורות והתכנים בשלמותם

והאדם חוזר לתפקוד חשיבתי רצוני.


| טיפים אנרגטים |
     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב