עלית האנושות כקולקטיב למימד החמישי

מאת אסנת שטיינברג, בהנחיית מטטרון
29.4.2015

רצון הבורא הוא להיטיב עם כל הבריאה.מתוך הוויית הבורא נאצל אור חדש ועז, המשפיע על עלית התדרים והרחבת הבריאה,לבריאת עידנים חדשים.

כל הבריאה כולה מתעלה ביחד,כחלק מתהליך כולל. ואנחנו האנושות של כדור הארץ, נבחרנו על ידי הבורא ומועצות האור של גלקסיות המוארות והמתקדמות, לצרף את נשמות האנושות אל התהליך הזה. עם התחלת התהליך של עלית התדרים והאצת הקרינה המוארת של כל הבריאה, הועצמו הפעילויות של קרינה קוסמית בכל הבריאה ובכך גם בשמשות הגדולות. העלייה בתדרים משפיעה באופן גורף על כל הנבראים והברואים.בכך כל גרמי השמים וכל הברואים, הנשמות, וכל זני הבריאה הכלולים בתהליך והחומר, בכל גרמי השמים והגלקסיות, קולטים ,סופגים ומושפעים באופן ישיר,קבוע, מצטבר ומתקדם .

עלית קרינת תדרי היקום, ועימם השמש יוצרים העצמת קרינה קבועה, ובכך, ספיגת כדור הארץ את התדרים הגבוהים, היא חלק אוטומטי מהתהליך.כל החיים על פני הפלנטה שלנו סופגים את השינויים והתדרים הללו.כך גם אנו, האנושות באופן קבוע סופגים את התדרים, ומשתנים עימם.

תהליך התעלות הבריאה הכוללת, מעלה את גאייה, שהייתה עידנים רבים עוגן לבריאת האנרגיה הכי דחוסה כחומר, וכמימוש אנרגיות במימד ה- 3. קבלת העצמת תדרים רבה,המאפשרת התעלות לקיום ותפקוד במימד 5 עם כל החיים עליה.

 

הספיגה הרציפה והקבועה של התדרים החדשים,דרך הגוף הפיזי והמערכת הרוחנית, מעוררת את הנשמות והאנשים, פיזית ותודעתית לתחושות אחרות וחדשות,לא מוכרות .לרוב לאנושות המורגלת בהתנהלות בתודעת במימד ה-3,מימד החומר, אין באופן אוטומטי ידע,כיצד להתנהג עם החוויות הללו,מה מקורן, מה לעשות איתן איך לנתבן לטובה.

חלק מהתוכנית הגדולה של המעבר לעידנים החדשים כוללת את אפשרות הסרת עומסי הקרמה כתמיכה בתהליך ההתעלות ושינוי התודעה של כלל האנושות ופרטיה.

הסרת חוקי הקרמה, מביאה עזרה רבה לתהליכי התמרה ושחרור מטעני עבר.קיימת עזרה ישירה למחיקה של התיעוד ברשומות האקאשיות ,גדילה והתעצמות רוחנית של הנשמות, והצפת הקליפות והמטענים המעבר, שהצטבר כקרמה על שדות וגופי הנשמות, כפרטים וכציבור וכיחידת אנושות כוללת.תחושות אלו הן האנרגיות שנותרו מחוויות פיזיות רגשיות וחשיבתיות המשולבות במטענים ההיסטוריים כגודש ועומס.

תסמיני התעלות בתדרים רוחניים

שישה עשר סימנים המעידים על התעוררותכם הרוחנית לעידן החדש

 • כאבים שונים בגוף ותחושות מוזרות,רגישות יתר, זרמים, נימלולים, כובד,עייפות, סחרחורות, חוסר שקט פנימי,קשיי ריכוז. אלו הם תוצאה של השינויים הנערכים ברמת ה דנ"א שלכם ושאריות מהעבר מגלגולים שונים. גם זה יעבור.

 • תחושה של עצבות פנימית עמוקה ללא סיבה ורגשות מסוגים שונים. אתם משחררים את העבר שלכם והדבר מציף תחושות של עצבות. אפשרו לזרימה של האנרגיה החוצה עד תומה.

 • בכי ללא סיבה ברורה. הבכי הוא ביטוי לגודש הרגשי ההיסטורי ,ומסייע לשחרר אנרגיה ישנה ומטענים רגשיים עתיקים ושונים. גם זה יעבור.
 • שינויים פתאומיים בעבודה ובקריירה. כאשר אתם משתנים הדברים שסביבכם משתנים אף הם.הרגלי עבר והסכמות עבר, כבר לא מתאימים לכם יותר. והעבודה לא מרגישה כבר מדויקת או נכונה.מצאו את הדבר המדויק יותר. גם זה יעבור.

 • קשיים או התרחקות ממערכות יחסים במשפחה. אתם קשורים למשפחה הביולוגית שלכם באמצעות קרמה ישנה. כאשר אתם יורדים מגלגל הקרמה, הקשרים ליחסים הישנים משתחררים. דומה שאתם מתרחקים מבני המשפחה שלכם ומחבריכם. גם זה יעבור.

 • לאחר תקופת זמן, אתם עשויים לפתח מערכת יחסים חדשה עמם, במודעות חדשה, [אם הדבר הולם]. אולם בסיס היחסים יהיה באנרגיה החדשה וללא ההתקשרויות הקארמתיות.

 • דפוסי שינה בלתי רגילים. עבודה רבה מתבצעת בתוככם והיא גורמת לכם לעיתים להתעורר כדי לנוח באמצע התהליך.יתכן והצטרפתם למועדון המשכימים ב- 03.30 . אל תדאגו. אם אינכם יכולים להירדם, אתם נמצאים במצב אלפא. מומלץ לתכנת את העתיד אליו אתם רוצים להגיע.והשינה תחזור אליכם במהרה.

 • חלומות עוצמתיים. חלומות הכוללים מלחמות, קרבות, מרדפים, מפלצות אירועים טראומטיים. אתם משחררים את הזיכרונות וההטבעות האנרגטיים מן העבר. גם זה יעבור.

 • מצבים של חוסר קרקוע. קשה להתמצא בזמנים או במקום בו נמצאים. תחושה שנמצאים בכמה מקומות בו זמנית. זה נובע ממעבר המודעות הארצית שלכם למודעות רב מימדית.

 • הנכם נשמות רב ממדיות בחוויה ארצית פיזית. האיחוד וההתארגנות החדשה שבכם מוצאת את איזונה ברמת מודעות גבוהה,ורחבה יותר.

 • דיבור עצמי מוגבר. תקשורת חדשה נוצרת בתוך ישותכם עם האני העליון שלכם.הקשיבו לנשמה הגבוהה שלכם, היא עם חוכמה ידע ואהבה עצומות.

 • תחושות של בדידות גם בחברת חברים ומשפחה יש רצון להימנע מקבוצות וקהלים. גם זה יעבור. אתם תתחברו ותתמלאו מנוכחות ה"אני העליון" שלכם,והזרות או השונות תיעלם, במודעות ובחוויה חדשה של אחדות.

 • אבדן תשוקה. חוסר רצון לעשות משהו בכלל. זה מצב של אתחול המערכות הרוחניות מחדש עם אנרגיה חדשה. גם זה יעבור ותתחברו לתחושת יצירה יותר מדויקת ומחודשת.

 • השתוקקות עזה "לחזור הביתה". זו תחושה מאוד עמוקה של רצון לעזוב את הפלנטה ואת החיים ולחזור למימדים הרוחניים הגבוהים. תחושה זו נובעת מסיום המעגל הקרמתי ומוכנות להתחיל תקופת חיים חדשה, כאשר אתם עדיין שוהים בגוף הפיזי הנוכחי. גם זה יעבור.לאחדים מכם יהיו מספר התחלות וסיום גלגולים ביחידת חיים אחת.

 • עייפות רבה בזמן שכל המערכת האנרגטית שלכם עוברת שדרוג, הגוף זקוק להרבה מנוחה, פינוי רעלים,קליפות גדולות, ואנרגיות ישנות.להקלה, בקשו עזרה מהמרפאים לזירוז ניקוז,תיקון הגלגולים ופינוי הקרמה. גם זה יעבור.

 • שינוי הרגלי אכילה. עם שינוי המצב הרגשי ועלית התדרים האנרגטיים, מזונות בעלי תדרים נמוכים, מתועשים,וכאלו שעברו הנדסה גנטית, לא מתאימים יותר לתדרי הגוף ובאופן טבעי נוצרת דחייה אליהם. זה לא יעבור וסביר מאוד שתבחרו בהדרגה סגנון אכילה צמחוני או טבעוני,המתאים לטבעכם החדש.
 • שעמום מתכנים ארציים "רגילים",תכני קריאה, ובידור, אומנות ושיחות חולין של אנשים. רבים חווים התחלת התעניינות בתכנים הקשורים להתפתחות רוחנית ,מודעות עצמית ואיכות הסביבה.
 • תחושה ששום דבר כבר לא מתאים לך,בהרבה תחומי חיים.עם התחדשות האנרגיה ,באופן טבעי תמצאו את ההתאמות החדשות. שמרו על "ראש פתוח",וקבלו את אמת הנשמה הגבוהה שלכם.
 • תופעות עולמיות המעידות על תהליכי התעלות באנושות, קורות אף הן כפי שאנחנו חווים בשינויים כלכליים שלטוניים וארגוניים, הגברת הקיטוב התודעתי והחברתי בין האור והחושך, והתגברות הפעולות והתגייסות לאחדות לטובת הכלל ושימור הפלנטה.

 • השינויים החלים בכל המרחב אינם מתבזבזים כלל.השפעות התעלות התדרים האישיות והקבוצתיות פועלות לפי החוק, שהמסה קריטית מצטברת להשפעה של התמרה ושינוי על תודעה אנושית הכוללת. כל אדם שהתדרים והתודעות שלו עולות, מקרין את התדרים סביבו באופן טבעי, ומשפיע ומעלה את התדרים מעלה ל- 10,000 אנשים נוספים סביבו.כל הנשמות שתפקידן ריפוי, העלאת מודעות, הנהגה,שינוי וחינוך למודעות האור,פועלים ללא לאות .הם גורמים להרחבת ההשפעה המקומית והסביבתית מעצם כוונתם ,רצונם והקרינה הרוחנית שלהם.אנו קרובים להשפעת המסה הקריטית על אוכלוסיית האנושות להתמרת התדרים למימד החמישי יותר מתמיד.

 • המעבר למימד החמישי הוא חלק מהמימוש והקיום בחוקים של העידן החדש.חוקי העידן החדש הם חוקים רוחניים מוגדרים ותקפים החלים על כל המתקדמים בנתיב האור, גם בגוף פיזי וגם כבר עכשיו בזמן הזה. התאמת האנושות לחוקים החדשים היא חלק מהתפקיד של מורי ומטפלי האור, ועליהם להכיר, לדעת ,לזהות ולקדם עצמם בהתאמה לתדרים וחוקיי קיום חדשים אלו. העלייה של האנושות למימד החמישי היא תהליך טבעי, אך ניתן להחישו ולהרחיבו עם הגברת התודעה והעלאת האור בכל אחד מאיתנו. העזרה לפינוי עומסי הקרמה ותיקון הסלילים של הד.נ.א הרוחני, על ידי טיפול, מזרז מאוד את ההתעלות והרחבת ההשפעה הסביבתית על כל החברה והאנושות כולה. אך לא רק האנושות מקבלת את הברכה הזו. כל הבריאה כולה מתואמת ומתעלה עם כלל האנושות. אשרינו.

     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
 • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
 • הדפס עמוד זה
 • ספר לחבר
 • הוסף לפייסבוק
 • הוסף לגוגל סימניות
 • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב