טיפול אורתופדי מיועד למגוון חולים


 לסובלים מכאבים כרוניים של קשיי יציבה – על ידי איזון מפרקים והורדת עומס מכני מהרקמות התומכות, הפחתת הגירוי והשחיקה של הסחוסים והרצועות, איזון מתח השרירים המפעילים את המערכת.

 לסובלים מפציעות במפרקים ובמצב שאחרי ניתוחי פרקים -הטיפול עוזר בירידה מהירה ברמות כאב והחלמת הרקמות במהירות עם הורדת הדבקויות דלקתיות, הורדת נפיחות ועוויתות שרירים ,חזרה קלה ומהירה יותר לתפקוד נכון עם נשיאת משקל יותר מאוזנת.

 למתמודדים עם בעיות עמוד שדרה,אגן וחגורת הכתפיים והירכיים - על ידי שחרור רקמות איזון מתח ואורך השרירים , כוח השרירים,טווחי תנועה של כל המפרקים ותנועת אברי הבטן והאגן הקשורים למערכת. גורם להקלה בכאבים ושימוש נכון יותר ופחות שחיקת סחוסים ורצועות.

 לאנשים עם בעיות בכלי הדם. - הטיפול מוריד עוויתות שרירי כלי הדם, העורקים והורידים וגורמים לתנועתיות וגמישות כלי הדם.ספיגת שטפי דם ובכך הקלה על הזרימה , ההזנה והניקוז מהאיברים, יותר תנועה ויותר חופשיות.

 לאנשים עם פגיעה בעצבים בגפיים, שורשי העצבים,ועטיפות שידרה וחוט השדרה

הטיפול עוזר לשחרר הדבקויות סביב ובתוך העצבים ומשפר הולכה עצבית ומוריד כאבים והפרעות בתפקוד השרירי

 לאנשים עם בעיות של פריכות עצמות, שברים ובעיות במח העצם - הטיפול עוזר להחלמה מהירה יותר של העצם והקרומים שלה ,שחרור כלי הדם בתוך וסביב העצם ותפקוד משופר של מח העצם .

 לאנשים הסובלים מבעיות בגידים - הטיפול מקל על כאבים מקומיים , משחרר דלקות,הדבקויות,עוזר בשיפור התנועה,שימוש נוח ומחודש בגפה ומזרז החלמת תיקונים ניתוחיים.

 לאנשים הסובלים מבעיות של ניוון ופריצת דיסק בין חולייתי –הטיפול עוזר בשיקום הדיסק , משטחי החוליות , כלי הדם השידרתיים , שורשי העצבים וקרומי השידרה שנפגעים מבלט הדיסק ובמיוחד הורדת הכאבים שמוקרנים לגפיים.

 לבעיות כאבי ראש ממקור חוליות צוואר, תפרי גולגולת, מפרקי הסת,כלי דם צוואריים ותוך גולגולתיים- הטיפול עוזר לאזן את המפרקים בחוליות הצוואר לשחרר כווץ ומתח בכלי הדם , לשחרר מתחים וכווץ ההגנתי בשרירי הצוואר הגרון הפנים ,הבליעה והלסת, ולתקן את התנועתיות והיציבות של הדיסקים בלסת ובין החוליות.

 לאנשים עם בעיות גודש למפתי, בצקות וקשיי החלמה מפצעים וכיבים - הטיפול עוזר בשיפור זרימה לימפתית גם במערכות הגוף העמוקות, באגן בטן ובחזה. גורם לניקוז דרכי קשריות הלימפה הגדושות ושיפור הפעילות והניקוז של הכבד והטחול ודרכי לימפה הגדולות בבית החזה ושיפור מערכת החיסון הכללית

 

 


| טיפול אורתופדי || אורתופדיה || טיפולים אורתופדיים |
     
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 
     

   

  052-3331297

מה מעכב אותך בחייך?


קרא עוד...

______

 

קורס שיקום אנרגטי שלב א'
מתחיל ב15.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

  לפרטים נוספים  

 

קורס שיקום אנרגטי שלב ב'
מתחיל ב16.4.2018
בימי א' בין 10:00 ל15:00
בכתובת יהושוע בן גמלא 11/5 בהוד השרון
לפרטים באתר בקורסים

 לפרטים נוספים  

  

הספר

"שיקום אנרגטי"


המדריך המלא 
לרפואה רוחנית רב תחומים

320 ש"ח

סירטוני וידאו תחומי טיפול רפואיים קורסים והדרכות סדנאות בהנחיית אסנת שיטות טיפול משוב טיפולים תקשורים מאמרים טיפים אנרגטים תוכניות רדיו
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

 

Eric & Ingrid Schneider
Arcturus
Lierse Steenweg 105
2560 Kessel-Nijlen.

 

 

 

 

עיצוב